Aldatmak,aldatılmak mıdır ki aşk?Sabahlamak mıdır karanlık yalnız gecelerde?Yoksa deli gibi hasret çekmek midir o uzaktayken?Kim diyebilir acı çekmeden sevdiğini?


Aşk;acıyı hüzünle yoğurup mutluluk ve gözyaşlarıyla özlem çekerek yaşamaktır.Aşk yeri geldiğinde arakaya bakmadan çekip gitmektir. Kimi zaman da sıcacık kolların arasından yeni doğan güne uyanmaktır.Aşk;üşümektir bomboş odanda o yokken… Deli gibi sevip, her şeyi gözünü kırpmadan sadece onu istemektir. İki kişi arasındadır aşk;üçüncü kişi geldiğinde yok olmaktır. Kabullenmektir onsuzluğu; çekilmektir kabuğuna ve yaşarken ölmektir."sevgi" sözcüğü çok basittir,kendini yükseklerde görene! Hayat sevgiyi onlara sadece boş bir iş yada eğlence olarak tanımıştır çünkü Sevginin ne demek olduğunu bilmeden adını kötüye kullanırlar.Sevmek onun yokluğunu bile sevmektir. O yanında yokken deli gibi özleyip sadece onu beklemektir. Sevgi emek ister;yürek ister ve gerçeklik ister. Dürüstlük ister sevgi! Onun yolunu beklemek,saygı duymaktır sevgi.Ben sevginin daha fazla şeyler de olabileceğini biliyorum ve benim sabahlara kadar kıvranarak beklediğim bir 'SEVGİ'm vardı.Umarım sizinde onsuzken deliye döndüğünüz bir 'SEVGİ'niz olur...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 524
favori
like
share
Ice Tarih: 14.11.2006 15:53
:16: Daha da fazlasi..

Yüreqine saglik..
Serendipity Tarih: 14.11.2006 14:14
evet sevmek emek ister
ne zor değil mi sevgiyi anlatmak. sev meyi anlatmak ne zordur
en iyi anlatma yolu sen en sevdiğini düşün. onun yanında olamayacağını
ya da olmamam ihitmalini demek en güzeli belki de. güzeldi yazanın yüreğine sağlık.

tuzla_buz Tarih: 14.11.2006 13:05
Yoksa deli gibi hasret çekmek midir o uzaktayken?Kim diyebilir acı çekmeden sevdiğini?

Sevmek onun yokluğunu bile sevmektir. O yanında yokken deli gibi özleyip sadece onu beklemektir. Sevgi emek ister;yürek ister ve gerçeklik ister. Dürüstlük ister sevgi! Onun yolunu beklemek,saygı duymaktır sevgi.

ewt canım,katılıyorum..

yüreğine sağlık... :3:
casper Tarih: 14.11.2006 08:56
sevgisiz ve aşksız bir hayat çok yavan olurdu..