Yönetim, kötü gidişe rağmen takıma ceza kesmedi. Ancak Sivas ve Fenerbahçe maçlarında da beklenen sonuçlar alınmazsa radikal kararlar gündeme gelebilecek.

Trabzonsporda her kötü sonucun ardından yönetim tarafından alınması beklenen radikal kararların birkaç hafta daha ertelendiği öğrenildi. Üst üste gelen başarısızlıklara rağmen son toplantısında da ceza kararı almayan idarecilerin, artık Sivasspor ve Fenerbahçe sınavlarını beklediği dile getirildi. Takımın bu iki kritik maçtan da istenen sonuçla ayrılamaması durumunda, yönetimin masaya yumruğunu vuracağı dile getirildi. Trabzonspor, Sivas ve Fenerbahçe karşılaşmalarından da kayıpla ayrılması durumunda, puan cetvelinde tehlike hattına kadar gerilemiş olacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 693
favori
like
share
shekspear61 Tarih: 15.11.2006 14:37
Szymkoviak çok değerli bir futbolcu.Onu tekrar kazanmalıyız.Tabi bu birazda takımın kötü gidişinin düzelmesine bağlı...
MaRaBoGLu61 Tarih: 15.11.2006 10:40
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ayrılmak isteyen Szymkowiak'ın olsa olsa kendileri gibi takımın aldığı sonuçlardan mutsuz olabileceğini söyledi.

Bordo-mavili kulüpte, Szymkowiak'ın ayrılık kararı alması şok etkisi yaratırken, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu bu duruma ilginç bir yaklaşım gösterdi.

Szymkowiak'ın 2008'e kadar mukavelesi bulunduğunu belirten Sayitoğlu, "Bizler de mutsuzuz ve uykularımız kaçıyor. Çünkü saha sonuçları istediğimiz gibi gitmiyor.
Szymkowiak'ın da mutsuzluğu bundandır. Trabzonspor'da bunun dışında mutsuz olabilecek oyuncu olduğunu düşünmüyoruz. Diğerleri gibi Szymkowiak'ın da maddi ve manevi her şeyiyle yakından ilgileniyoruz" dedi