Evet arkadaslar enteresant biseler buldum bir bayanin agzindan yada misralarindan nasil flört edilir acayip bi sekilde aciklamis valla helal olsun demek bide arastirmaci bunlar ya hayret dogrusu........Tedbir sart.. :33:

Kadin erkek iliskilerinde uyulmasi gereken kurallar oldugu bir gerçek. Çogu zaman mutlu olmalari beklenen çiftler kurallara uymadiklari için ayrilirlar...

Dogru hareket eden her kadin aklina koydugu erkegi fetheder. Ama bunun için o 'dogru' hareketleri bilmek gerekir. Iste size bu hareketlerin listesi..

* Içinizden geldigi gibi hareket edin. Begenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli sekilde hareket etmenize gerek yok. Oldugunuz gibi görünmek sizin en dogal hakkiniz...

* Erkekler cesur kadin sevdiklerini söylerler ama seçim hakkinin kendilerinde olmasina da bayilirlar. Kovalanmak isterler. Askindan eriseniz de birakin o gelsin.

ÖZEL HISSETTIRIN

* Her erkek kendini bulunmaz hint kumasi sanir. Ama sizin davranislarinizdan bunu anlamasi çok daha büyük keyif verir. Ilgiyi ondan asla esirgememelisiniz.

* Hayati seven, her zaman güleryüzlü kalmayi basaran kadinlar daha seksidir. Erkegin yerine koyun kendinizi; Neseli vakit geçirmek varken neden huzursuz olsunlar...

* Görünüse önem veren insan da seksidir. Pürüzsüz cilt, bakimli eller, temiz saçlar erkegin ilgisini çeker. Zaten öyle olunca sizinde kendinize güveniniz artar.

* Herkes kendini etkileyici hissetmek ister. Erkekler de... Bunun için onu bastan asagi süzün, saskinliginizi gizlemeyin, böylece egosunu kabartirsiniz.

* Erkekler kadinin gülüsüne bayiliyor. Gülmenin gücünü küçümsemeyin..!

KIRALIK_KATIL KIRALIK_KATIL
Üyenin Yeni Konuları Ögrendim ki......
Üyenin Populer Konuları Ögrendim ki......
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1779
favori
like
share
fatihdalgali Tarih: 23.01.2007 02:41
bırak kadınlara m8ıı kaldık