Sayın hocalarım bugün buraya eklediğim Çırpınırdın Karadeniz başlıklı konu silinmiş. Boyutu 3.25 mb idi, yani çokta fazla değildi. Kurallara aykırı bir tarafı vardı ise en azından belirtilmesi gerekirki bir daha yapmayalım. Üye olarak şevk vermenizi beklerken siz aksine şevkimizi kırıyorsunuz. Çünkü yapılan hareket ey üye sen bu siteye bir daha gelme, buraya ait değilsin demektir, şimdiye kadar kurallara aykırı olarak her hangi bir infial yaratıcı hareketim olmadığından açıkçası çok ama çok yadırgadım.
Saygılarımla..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 586
favori
like
share
Garip07 Tarih: 15.12.2011 23:42
Burada bir hata söz konusu bahsi geçen flash konunuzu bölüm arkadaşım HeyuLa kaldırdığını
sanmıştım..Kendisinden bilgi almak için sordum fakat kendisinin konuyu kaldırmadığını ve bilgisi olmadığını
bildirmiştir..Sizin konuyu açtığınızdan eminmisiniz??
tsereve Tarih: 09.12.2011 05:30
Çok teşekkürler değerli hocam, hiç bir yöneticinin iyi niyetinden şüphe etmiyorum, ama yapılan etik değildir. Sanal ortamda yönetici üyesine verdiği önemle ve üyesinin paylaşımlarıyla sitesinin rank'ını arttırır, üyesiz bir sitede yönetici olmak zaten anlamsızdır. Alakanıza tekrar teşekkür ediyorum sayın hocam ancak ben şevkimi kaybettim, artık bildiklerimle yetinmeye çalışacak ve bildiklerimide mümkün olduğunca bilmeyenlere öğretmeye çalışacağım..
Saygılarımla..
ıssızada Tarih: 03.12.2011 01:51
üzüldüm. tepkinize katılıyor, terbiyeli, saygılı ve açık yürekli eleştirel üslubunuza saygı duyuyorum.

uzun zamandır siteye fazla giremesem de flaşınızın ebat sorunu veya diğer herhangi bir konuda yardımım olabilirse zevkle yardımcı olabileceğimi ve mevcut bilgilerimle size flaşla ilgili her konuda severek yardımcı olacağımı iletmek isterim. bir PM atmanız kafi.

insanların yanlış kararları olabilir. kasıtlı olmadığını varsaymak lazım. diğer yandan herhangi bir moderatörün dalgınlığı veya hatalı kararı bütün siteye, site yönetimine ve site sakinlerine mal edilmemelidir diye düşünüyorum.

gerek flaş, gerek site içi diğer çalışmalarınız ve gerekse reel hayatınızda başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle beraber o yapıcı ve kibar üslubunuzu hep korumanızı temenni ederim. saygı ve sevgilerimle....
tsereve Tarih: 30.11.2011 01:01
Sayın hocam, sunum olayını kast etmiyorum,çalışmamın sunulup sunulmaması önemli değil ekleme nedenim sadece benim için değerli olan görüşlerinizi almaktır, bunu her zaman vurguladım. Bu çalışmayı eklerkende sadece fikirlerinizi almak için eklemiş ve bunuda belirtmiştim.
Sayın hocam sizler değerli insanlarsınız, mutlaka iyi niyetle hareket ediyorsunuz ama karşınızdaki rencide oluyor kendini aşağılanmış hissediyor. Şahsen ben kendimi öyle hissediyorum, çünkü cevap verilmeye bile tenezzül edilmiyor,flash öğrenebilmek için inanılmaz bir isteğim vardı ama artık vazgeçiyorum. Sayın hocam 1995 yılı itibariyle yıllarca site sahipliğide yaptım, yöneticilikte sakın üzerinize alınmayın sizi tenzih ederek söylüyorum bu site kadar üyesine karşı vurdum duymaz ve bilgilerini çelik kasada saklayan bir başka site görmedim, paylaşılmayan bilginin hiç bir hükmü yoktur. Ben iki satırı geçmesede bildiğim her konuyu herkesle paylaşır ve bundanda gurur duyarım. Okurken üzüleceğinizi tahmin edebiliyorum çünkü bende çok üzüldüm. Tekrar vurguluyorum Heyula hocam sizi tenzih ederek yazıyorum, Allah razı olsun sizden sadece size sorduğum hiç bir soru cevapsız kalmamıştır, Hakkınızı helal edin değerli hocam. Saygılarımla..
HeyuLa Tarih: 29.11.2011 20:25
Değerli Abim tsereve

Flash Word Kurallarını Biliyorsunuz Sunuma Açılan Flashların Maxsimim 3 Mb Olması Lazım

3Mb Üstündeki Flashlar Sunuma Açılmıyor