Başkan dopingi
Kartalın patronu Yıldırım Demirören, Fenerbahçe derbisine sayılı saatler kala moral turlarına başladı. Futbolculara yemek veren Demirören, "Yapmanız gereken belli. Beşiktaş gibi oynayın, kazanın dedi.

Artık önünüze bakın
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, zorlu Fenerbahçe derbisi öncesi takımı bir an bile yalnız bırakmıyor. Üst üste alınan başarısız sonuçlardan sonra yarın oynanacak derbi karşılaşmaya yeni bir başlangıç gözüyle bakan Demirören, dün teknik heyet ve futbolcularla bir akşam yemeği yedi. Demirörenin yemek sırasında futbolcularına yönelik yaptığı konuşmada, Bugüne kadar bizi çok üzdünüz. Ancak artık başınızı kaldırıp, önünüze bakma zamanınız geldi. Geçmişi unutun dediği öğrenildi.

Bu yola baş koyduk
Demirören, Fenerbahçe ile oynanacak derbi karşılaşmanın hiçbir şey için ölçü olamayacağını söyleyerek, takıma, Fenerbahçe karşısında alacağınız ya da kaybedeceğiniz puanlarla bir değerlendirme yapmayacağız, zaten yapmayız da... Fakat şampiyonluk adına, başkoyduğumuz bu zorlu yolda, hep birlikte kararlılıkla yürümemiz için sizlerin de camiayı tatmin edecek bir sonuç alma zorunluluğunuz var. Bu açıdan da derbinin önemi, hepimiz için çok büyük ifadelerini kullandı.

Yakıp-yıkmak kolay
Tecrübeli başkan, oyuncularına son olarak şunları söylediSizlerden tek isteğimiz, giydiğiniz formanın hakkını sahada en iyi şekilde vermeniz. Zaten sahaya Beşiktaş gibi çıkarsanız, karşınızda hiçbir rakip duramaz. Yoksa birilerini kovmak, ceza vermek, yakıp-yıkmak en kolay yol. Mücadele edip kazanmak ise doğru olandır. Ben sizlerden doğru olana dört elle sarılmanızı istiyorum. Bu maçta yüreğimiz sizinle atacak. Beşiktaş gibi oynayın, yeter.


Orhan YILDIRIM

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 544
favori
like
share
_Sehzade_ Tarih: 20.11.2006 16:27
hakemler bize karşı bir kere adaletli olsa akzanacağız ama hep bizim karşımızda hakemler böyle adaletsiz maçı nasıl kazanabilirizki
kv_1903 Tarih: 18.11.2006 18:54
Ben umitliyim bu derbiden biz kazanacagiz gibime geldi
head Tarih: 18.11.2006 15:00
ikinizede aynen katiliyorum
_Sehzade_ Tarih: 18.11.2006 13:44
beşiktaş gibi oynadıgımızda karşımızda hiçbir takım duramaz arkadaşlar
eems34 Tarih: 18.11.2006 12:20
eger gercekten bjk gıbı oynarlar bjk ruhunu sahaya yansıtırlarsa kazanmak ne kelıme fark bıle atarız