Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Sincan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri Erişim Bilgileri - Sincan İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sincan İlköğretim Okulu Resimleri - Sincan İlköğretim Okulu Hakkında


Pazartesi, 15 Şubat 2010 20:11

Sincan İl Genel Meclisi İ.O 2007 yılında inşaatı tamamlanmış ve geçici kabulü yapılmıştır. 2008–2009 Eğitim-Öğretim yılında, 1200 öğrenci ile eğitime başlamıştır.

Okulumuzda; 2 bilgisayar laboratuarı,2 adet Fen ve Tek. laboratuarı, bir kütüphane,1 adet Spor Salonu, 3 idare odası, 1 adet öğretmenler odası, özürlü öğrenciler için asansör ve tuvalet bulunmaktadır. Faaliyette olan kantin vardır. Okulumuz 32 derslikli ve 960 öğrenci kapasiteli olarak planlanmıştır.

Okulumuzun ısınması doğal gaz ile yapılmaktadır. Elektrik su ve diğer tesisatlarımız randımanlı çalışmakta ve gerekli bakımları da özenle yapılmaktadır. Özellikle su kesintilerine karşı 40 tonluk su deposu mevcuttur.

Okulumuz bodrum, zemin artı iki katlı olarak yapılmıştır. Okulun yüzölçümü 5000 m2’dir.

Ders araç ve gereçlerinin temini tamamlanmıştır. Okul kantini faaliyete geçmiştir. Okulumuzun bahçesine ağaçlandırma çalışması, anasınıfı için kum havuzu yapılmıştır.


Sincan İlköğretim Okulu Ankara Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sincan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sincan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sincan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sincan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ANKARA / SİNCAN

Adı: SİNCAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SELÇUKLU MAH.KUŞKONMAZ SOK.NO:7

Telefon Numarası: 3122614546

Faks Numarası: 3122614547

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:ANKARA - SİNCAN - Sincan İl Genel Meclisi İlköğretim Okulu


Kaynak : webrehberi.biz - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 929
favori
like
share