[COLOR=tomato]Onca zaman sevgiyle sulayıp, mutluluklarla nefeslendirdiğiniz, duygularla besleyip büyüttüğünüz, uğruna ömrü ziyan ettiğiniz, can yarım dediğiniz, zerdali gözlünüz hiç aklınıza gelmeyen bir anda çekip gitmiştir. Ne tuhaf değil mi? beklenmeyen bir anda, gözlerden sel gibi yaşlar süzülürken, kolları bir daha hiç ayrılmayacakmış gibi sarılmasına rağmen, arkasına baka baka, tarihi sile sile uzaklaşmıştır.

İşte bu kentte bir kez daha yapayalnız, hatıralardan başka hiçbir şeyiniz kalmadan bir başınıza kalmışsınızdır. Şehirler arası otobüs terminalinden dönerken yıkıklığınız her adımda biraz daha yüreğinize işleyerek, sizi hiçe sayarak büyümeye başlamıştır. Acılardan baki kalan anılarınızla yaşamaktan başka bir şansınız kalmadığını düşünmeye başlamışsınızdır bile ...

Düşünürsünüz keşke gitmesine müsaade etmese miydim? biraz daha mı ağlamalıydım, yoksa onsuz yaşayamayacağınızın ispatı şakağınıza silah mı? dayamalıydınız. Sorular beyninizde birbiri ardına infilak etmeye başlamıştır, bir yarınız evet derken, diğer yarınız hayırlarla savunmalar üretmektedir.

Günler ayrılık saymakla geçerken bazen bu gidişe müsaade etmekle hata ettiğinizin pişmanlıklarıyla bazen de aşk onurlu olmalı düşüncelerinizin galibiyetleri ile bu dayanılmaz ayrılık acısına dayanma reçeteleri yazar durursunuz.

Her şeye rağmen yaşamak güzel şey, geçmiş unutulmasa da, ıstıraplarınız dinmese de, geçen zamana rağmen o büyük aşkınız dönmese de, siz her gün kanayıp yürek acısından bin parçaya bölünseniz de, hayat her şeyiyle yaşamaya değecek kadar güzel, unutmayın!..

"Hava ne kadar soğuk,sisli,karanlık olursa olsun, şu an bir farın ışığı kadar aydınlık dahi olsanız, içiniz ısınmasa da, SABAHA DOĞACAK GÜNEŞ, YİNE UMUT, UMUTLAR HEP VAR, SABAH DOĞACAKTIR GÜNEŞ"

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 569
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 14.03.2007 14:13