Gerçekleri unutup hayallerde yaşamak mı, yoksa gerçekleri kabullenip hayallere hapsolmak mı? Hangisi daha kötü bilmiyorum.. Hangisini seçersem seçeyim sensizim.. Hangisini seçersem seçeyim acı çekiyorum..

Beni en son aradığında söylediklerimi düşünüyorum.. Mecburdum.. Beni unutmalıydın.. Böyle nereye kadar gidebilirdi ki.. Birimizin kendini feda etmesi gerekiyordu.. Senden önce ben ettim.. Sen bilmiyorsun ama ben telefonu kapatınca çok ağladım.. Hala zaman zaman ağlama krizlerim tutuyor.. Bazı anlar oluyor dayanamayıp seni arıyorum.. Ama telefonun kapalı.. İyi ki de kapalı.. Yoksa buralarda duramaz yanına koşardım.. Sevdiğimin yanına..
Birbirimize hep sevgimiz için güçlü olmamız gerektiğini öğretmeye çalışırdık.. Umarım sen benim sevgim için güçlü olmuş kendine yeni bir hayat kurmuşsundur.. Ben mi.. Kurmaya çalıştım ama olmadı.. Herkeste seni aradım.. Senin gözlerini, nefesini, tenin sıcaklığını.. Ama hiç kimsede bulamadım… Hiçbir zamanda bulamayacağımı biliyorum..
Umarım mutlusundur sevdiğim.. Karanlığımda boğulmana izin veremezdim.. Senin için elimden gelen tek şey buydu…
Seni Seviyorum Ve Daima Seveceğim..

APHaCHi APHaCHi
Üyenin Yeni Konuları eylül yalnızı APHaCHi - Of Kull
Üyenin Populer Konuları APHaCHi - Of Kull eylül yalnızı
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 398
favori
like
share
hOney Tarih: 01.12.2006 21:39
yüreqine saqlik :3:
ozlems_o Tarih: 01.12.2006 21:37
:76: teşekkürler arkadaşım çok hoştu
Ice Tarih: 01.12.2006 19:54
Arkadasim ne söylesem bilmiyorum galiba tesekkür etmek az gibi cünkü gercekten bambaska bir yaziydi.. Duygusaldi.. Aglamamak icin kendimi zor tuttum desem yeridir..
tuzla_buz Tarih: 01.12.2006 15:41
paylaşımın için saol..
CADIKIZ Tarih: 30.11.2006 11:08
[COLOR=coral]Yanlis bolume aciyorum bunlari bu gibi yazilarin yeri burasidir