[youtube]RTuBxElnDjI[/youtube]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 3666
favori
like
share
puslukurt Tarih: 01.02.2007 11:54
Tomas: "Tekrar ağlamak istiyorum"
Rus kulüplerinin takibi altındaki Tomas;tan çarpıcı sözler: Kariyerimi Galatasaray;da tamamlamayı düşünüyorum. Geçen sezonki şampiyonlukta ilk kez ağladım. Tekrar ağlamak istiyorum!

Galatasaray Dergisi;nin Şubat sayısının kapak fotoğrafı için işte bu pozu veren Stjepan Tomas, şampiyonluk yolundaki mesajını da tekrarladı: ;No pasaran! (Geçiş yok!). Hırvat futbolcunun röportajdaki en çarpıcı sözlerinden bazıları şunlar: ;Kariyerim boyunca yaptığım işe saygı duydum. Futbolu seviyorum ancak aynı zamanda mesleğim de. Formda kalmak benim işime, hayatımı kazandığım futbola saygımdır. Kariyerimde,Bundan sonra olmaz demiyorum, bir şampiyonluk beni ağlatabilir. Fakat ağladığım ilk şampiyonluk, 14 Mayıs akşamı kazandığımız şampiyonluktu. Kariyerime Galatasaray;da son vermek istiyorum. 2.5 yılın ardından bir kontrat yapacak kadar kendimi güçlü hissediyorum. Taraftarımızın şunu bilmesini istiyorum, geçen yıl onlar bize inandı ve şampiyon olduk ve hep beraber sevindik. Bu yıl da arkamızda dursunlar. Unvanımızı koruyacağız.

***2007 HEDEF 17***

:85:
GS2004 Tarih: 31.01.2007 17:35
Hayirdir arkadaslar muhabbetinizede doyulmuyo haaaaaaaa :78:
DusTy! Tarih: 31.01.2007 11:45
:46:
hakan80 Tarih: 31.01.2007 00:04
:85:
ZeuS Tarih: 30.01.2007 19:25
:85:
kurtjara Tarih: 30.01.2007 19:04
puslukurt Tarih: 30.01.2007 18:21
"16;da 16 yapacağız"

"20.45;te şampiyonuz" diyen ve bilen, "Fener 3 maçta da puan kaybedecek" tahmininden ilkini tutturan Adnan Polat, üçüncü kez iddialı konuştu

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, verdiği iddialı demeçlerle takımı motive ediyor, şampiyonluk yarışında yüreklendiriyor. Yepyeni bir iddia ile gündemi sarsan tecrübeli yönetici, "Bu saatten sonra bizi kimse tutamaz. 16 maçımız var ve hepsini de kazanacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Belki bu lafıma gülecekler ama benim inancım bu. Biz bu yolda emin adımlarla devam edeceğiz. Geçen yıl nasıl inanarak yaptıysak, bu sene de bunu başaracağız. Teknik heyete ve futbolculara güvenimiz tam."
Tecrübeli golcüleri Hakan Şükür;ün sakatlık haberine üzüldüğünü belirten Adnan Polat, "Hakan, tam formunu yakalamış dolu dizgin giderken şanssız bir şekilde sakatlandı. O, takımın her şeyi. Ağabeyi, kaptanı, birleştiricisi. Bu sakatlık, çok zamansız ve yersiz oldu. Olacağı varmış. Hakan çok profesyonel bir oyuncu olduğu için kısa zamanda toparlanacaktır. Yine takımın başında sahaya çıkacaktır" diye konuştu.
puslukurt Tarih: 27.01.2007 10:47
kurtjara Tarih: 27.01.2007 10:26
"17. şampiyonluğu istiyoruz"

Turkcell Süper Ligine iyi bir başlangıç yapmak isteyen G.Sarayda, başkan yardımcısı Adnan Polat dün Floryada futbolcularla bir toplantı yaparak 17. şampiyonluğu almanızı istiyoruz diye yönetimin dileğini iletti. Beş gün önce taraftar grubu ultrAslan üyeleriyle bir araya gelip 17. şampiyonluk terapisine başlayan Polat, dün de Florya Metin Oktay Tesislerine giderek, tüm gününü futbolcularla geçirdi ve bu yıl ligde alınacak başarının önemini anlattı. Teknik direktör Eric Gerets ve futbolcularla antrenman öncesi biraraya gelen Polat, takımla yaptığı toplantıda şöyle konuştu:

SİZİN ESERİNİZDİ
Geçen sezon son düdük çalıncaya kadar büyük bir mücadele verip, hak ettiğimiz şampiyonluğu kucakladınız. Bunda en büyük etken sizlerin inancı ve de azminizdi. Şimdi sizlerden bunu bir kez daha tekrarlamanızı istiyorum. Bu yıl alacağınız şampiyonluk, geçen sezon elde edilen zaferin bir tesadüf olmadığını da ispatlayacak. Biliyorum ki, biz istedikten sonra hiçbir rakip önümüzde duramaz. 7 puanlık farkın hiç de önem taşımadığı, geçen seneden kanıtlandı

MERAK ETMEYİN
Herkes daha ciddi çalışıp, sorumluluğunu bilmeli. En ufak hatanın telafisi olmayabilir. Geçen sezon son ana kadar ipi göğüsleyeceğinizden emindim ve hep arkanızda durdum. Bu yıl da en büyük destekçinizim Bu arada Adnan Polatın, teknik direktör Eric Gerets ile de ayrı bir görüşme yaptığı belirtildi. Tecrübeli yöneticinin yaptığı bu anlamlı konuşmadan etkilenen futbolcuların ise Polata şampiyonluk için söz verdiği vurgulandı.