Wallis ile birlikte 1960'lı yıllara geri dönmeye ne dersiniz? Birbirinden şık tasarımlar sizleri bekliyor!50li ve 60lı yılların kadınsı hatları göz dolduruyor 1960ların yeniden yaşandığı Wallis Sonbahar-Kış koleksiyonunda Jackie Onassisin sofistike tarzını anımsatan koyu renklerle düzgün kesimler dikkat çekiyor. Sade görünümünü koruyan koleksiyon, iri düğmeler, kuşaklar ve geniş yakalarla hareketlendiriliyor. Koleksiyonda yer alan pastel gri tonlardaki jarse uzun elbiselerde hacimli ve dökümlü bir görünüm ön plana çıkarılıyor. Karpuz kollu
bluzlarda ve kazaklarda da aynı etkiyi görmek mümkün. Katların önem kazandığı koleksiyonda hacimli ceketler jarse elbiselerin üzerinde kat gibi kullanılıyor. Vücudu saran pantolonlarla koleksiyona ayrı bir canlılık kazandırılıyor.
Koyu renk giysilerin öne çıktığı koleksiyon için gardırobunuzda yer açmayı unutmayın. Yeşil ceketlerle deve tüyü dar kesim pantolon veya feminen çizgilerde gri takım elbiseyle içine yeşil bluz kombine edilebilir. Grinin ana renk olduğu sezonda kömür siyahından açık tonlara doğru karışık desenler, çarpıcı zümrüt ve turkuaz yeşil tonları, kobalt mavisi ve mor ve açık yeşil renklerde karşımıza çıkıyor.

Göz kamaştırıcı elbiselerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda her beden için vücudu saran trikolar da yer alıyor. Gri pontaroma elbise ister tek başına ister gömlek kombinasyonuyla kullanılabilir. Gece kıyafetleri için klasik siyah rengin dışına çıkılan koleksiyonda kurdeleyle detaylandırılmış etkileyici açık yeşil rengi pileli elbiseler yer alıyor.

Wallis imzalı paltolarla hem kadınsı hem sıcak

Bu sezon Wallis imzalı palto ve diğer modellerde 1960ların etkisindeki desenler olan piedepul ve ekoseden ilham alınıyor. Deve tüyü ya da siyah trapez paltolarda iri düğmeler sezonun kaçınılmazlarından. Modern, aynı zamanda gündelik bir tarz yakalamak için geniş paça ekose pantolonlar, salaş örme kazaklar ya da tek renkli piedepul paltoların altına kullanılabilir.

Wallis kadını aksesuarlarla daha da şık
Timsah derisi ya da rugan çanta ve kemerler bu sezonun gözdeleri. Zümrüt ve mor tonlarda uzun deri eldivenler, hardal ve turkuvaz rengi bereler Sonbahar-Kış koleksiyonunu tamamlıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 742
favori
like
share