burçlar arası uyum - terazi kadınıyla aslan erkeğinin özellikleri - aslan erkeği terazi kadını ile anlaşabilirmiAslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği herşeye sahiptir:

Hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz. Onun yanında aşk, hiçbir zaman tekdüze olmayacaktır.

Ama dikkat! O doğasında liderlik olan biridir. Size hükmetmek ister. Ve siz, kendinize birşeyin öğretilmesine dayanamazsınız. Karşı çıkışlara sadece sakin, küçük hücresindeyken dayanabilir, ama açık bir yerde asla.

Hükmetme isteğine karşın sizi ilahlaştıran bir erkeğe sahip olacaksınız. Sizi arkadaşlarına gururla tanıştıracaktır. Terazi kadını ona hayatının tek erkeği olduğuna dair güvence verirse, etrafınızdaki birçok arkadaş onu rahatsız etmeyecektir.

Böyle ön planda olan güçlü bir kişiliğin bile, çok fazla aşka ihtiyaç duyması sizi şaşırtacaktır. Ona gerekli itinayı göstermezseniz, çok kötü bir insan olabilir. Her şeye rağmen size sadık ve güvenilir bir eş olacaktır.

alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5172
favori
like
share