Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin hakemi Selçuk Dereli, bir özel televizyon kanalının canlı yayınına katılarak derbideki tartışmalı pozisyonları yorumladı..

Star'da yayınlanan Telegol'e bağlanan Selçuk Dereli, maç içinde verdiği kararlarının arkasında olduğunu belirterek tartışmalı pozisyonlara tek tek cevap verdi..

Dereli, Lugano'ya ikinci sart gerektiği iddia edilen pozisyon için "Lugano'nun Mondragon'a bir müdahalesi olmadı" dedi..

Penaltı pozisyonu için ise "Pozisyonu gördüm ama bana göre penaltı değildi" diyen Dereli, maç içinde hata yaptığı tek pozisyonun Deniz'in Sabri'ye yaptığı hareket olduğunu belirtirken de "O pozisyonda bir kontak var ama maç içinde ben gördüğüm şekilde yorumladım" diye dolaylı bir itirafta bulundu

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 665
favori
like
share
stugal Tarih: 04.12.2006 14:07
Ayhanın Ortamı germek adına Ağıza Alınamayacak İngilizce ve Türkçe Söylemiş olduğu Küfür ve Hakaretler için Kart Göstermediği için Selçuk Dereliyi ve Ayhanı Kınıyorum :9:
puslukurt Tarih: 04.12.2006 13:53
Hakem Selçuk Dereli maçın genelindeki basit kararlarda iyi gözükmesine rağmen asıl yürek gerektiren ve kilit pozisyonlarda düdüğünü çalamadı. Biraz daha cesur ve yürekli hakem maçı yönetseydi, dün gece en az bir kırmızı kart bir de penaltı izlerdik.

Bence FB defansının topa elle yön değiştirmesi 9 kusurlu hareketti ama malasef hakem bile buna penaltı vermiyorsa o zaman penaltı olabilmesi için 9 kusurlu değilde 8 kusurlu hareket olması lazım.. :18:
kurtjara Tarih: 04.12.2006 13:16
:18:zavallı bir hakeme yakışan açıklama


Dereli, Lugano'ya ikinci sart gerektiği iddia edilen pozisyon için "Lugano'nun Mondragon'a bir müdahalesi olmadı" dedi..


ceza sahasında kaleciye yapılan her türlü temas fauldür yoksa yeni bir kural mı çıktı bizmi bilmiyoruz adam direk mondragonun ayağına bastı :9:
ozlems_o Tarih: 04.12.2006 13:14
bence hakem açı iyi idare etti küçük hataları olabilir ama özellikle penaltı tartışmasına katılmıyorum deildi