Saatler geceyarısını gectigi zamanlarda aklına gözlerim geliyorsa Ayaz gecen geceleride icinden ben geciyorsam bilki sende beni seviyorsun benim seni sevgim gibi alev alev..Karanlıgın ortasında gözlerinde büyüyorsa sana olan sevdam ;gözlerinden tüm bedenine adım adım yürüyorsam demek ki sende beni istiyorsun benim seni istedigim gibi..

Özledigin aydınlık sabahlarda kollarında beni düslüyorsan, en güzel mutlulukları benimle kuruyorsan sende beni diliyorsun ask meleklerinden.Gözlerin ufuklara dalıp gözyasların gözlerinden ıssız topraga düsüyorsa bensiz baslayan günlerde yalnızlıgına haykırıyorsan sende beni SEVİYORSUN benim seni sevdigim gibi..

Ahımla inleyen kemanım oldun, günlümde ümütsiz romanım oldun özlemle yanıp tutusan atesim oldun sen.Ama simdi uzaklardasın.Seni arıyorum ömürümün kaybolmus neselerinde ; seni bekliyorum bu sehrin en son duragında .Seni arıyor gözlerim en aglamaklı siirlerimin ıslak mısra aralarında.

senden neler ögrendim bilmek istermisin? Binlerce renk varmıs siyahtan baska, binlerce arzu varmıs günahtan baska , bulutlardan sadece hüzün damlaları degil; multuluk damlacıkları da süzülürmüs , toprakta sadece kaktüs cicegi degil de sevda tomurcukları da yeserirmis.Bana bu güzellikleri ögrettin.sana bir tesekkür borcluyum.Sana borcumu ödemek icin sana kalbimi armagan ediyorum :kabul edermisin ?

Sokagıma gelirsen bir gece yarısı.Penceresinde bir mum ısıgı düsen bir ev görürrsen ben varımdır o evde.Gece yarısı mum ısıgında sana olan hasretimi karalıyorum satırlara .Senden kalan ask romanının hüzünlü sayfalarını okuyorum ve de her sayfanın arasına ıslak gözyaslarımı bırakıyorum
İsmail Sarıgene

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1443
favori
like
share
Ice Tarih: 06.12.2006 14:31
Dört dörtlük ..
Paylasim icin teseKKürLer..
red tina Tarih: 05.12.2006 16:07
eline dilin eyüreğine sağlık arkadaşım...

:106:

hep güzelliklerle kal cnm benim...
ozlems_o Tarih: 05.12.2006 11:41
teşekkürler serendipity çok güzeldi

hep sevgiye karşılık görmek dileğiyle diyorum en önemlisi bu çünkü deil mi :3: