Tılsımlı dualar - Ayetel Kürsi'nin tılsımı hakkında - tılsımlı Ayetel kürsi kolyesi
(Tılsımlı Ayetel Kürsi madolyonun ön kısmı)

Ayetel Kürsi Tılsımı

Allah'ın izniyle bu tılsım üzerindeyken hiç bir zaman, ne parasız kalırsın, nede kimseye muhtaç olursun Allah tüm kapılarını açar hele birde Ayet el kürsiyi okumayı kendine vird edinirsen artık ne diyeyimki Allah mübarek etsin Bu tılsım ile Mutluluk, Huzur, Sağlık, Sevinç, Aşk sana gelecektir.

Bereket sembolüdür. Borçlardan kurtulup işin kariyerin zenginliğin anahtarı olmuştur.
Borçlu işsiz aile içi sıkıntıları olan ve tüm kapıları kapanmış olan kişilerde bile etkisi çok yüksektir.

Senin ruhun bu tılsımı kendine çekecektir.Her türlü Şeytan, Cin, peri, kötü enerji boyutu bu tılsımın olduğu bölgeye gelemez ve yaklaşamaz muazzam bir koruma alanı oluşturur.yani koruyucu bir aura oluşturur ve negatif enerji ve kötü şeytani varlıklar yaklaşamaz. Muazzam bir koruma alanı oluşturur(Görünmez lazer alanı). Böylece kazancın artar ve istemekte olduğun parayı kazanmaya başlarsın yeni insanlarla tanışır yeni sebeblerle yeni kapılar açılır. karşına hiç ummadığın vakitlerde hesapsız rızık gelir.

Aman sırrına mukayyet ol!

Allahın izniyle hiç bir zaman ne parasız kalırsın nede kimseye muhtaç olursun Allah tüm kapılarını açar hele bir de Ayet- el kürsiyi okumayı kendine vird edinirsen artık ne diyeyim ki Tüm tılsımlarda "salati tefriciye duasını" okuyabidiğiniz kadar okuyun.Allah mübarek etsin


Uyarı:

Bu tılsım üzerinde taşınırken dikatli olmak lazım,

Tuvalete girilmez.
(Tuvalette veya uygunsuz yerde üstünüzde kapalı bir yerde olması daha eftal dir)
İçki içilmez. (Üzerinizde bu tılsım varken saygı nedeni ile içmemeniz daha uygun düşer).
Bu tılsım samimiyet ister.Aman ha !!! Allah ayetleri var .Bu tılsım ile şansın açılsın. İşin, aşın, eşin ve mutluluğun olsun. Yalnız iyi sakla bu tılsımı, kimseye de anlatma sırrın olsun.


Tavsiye

Gerçek kuantum Allahın ayetleridir.Piyasada enerji mutluluk, huzur, nirvana, Reiki, yoga gibi cinli takılar ve daha önceden başkaları tarafından kullanılmış anlamını bilmediğiniz manasız objelerden uzak durunuz ne varsa Kuran ve peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) de vardır.Allah Umduklarınıza Nail korktuklarınızdan emin eylesin.
(madolyonun arka kısmı Ayetel Kürsi Duası )


Bu tılsım üzerinde taşınırken haram olan işler yapılmaz,sırrını kimseye anlatma,iyi sakla

alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3844
favori
like
share
izmirli çidem Tarih: 23.10.2012 21:31
selam arkadaşlar bu kolyelerden almak istersek nasıl alıcaz blen varmıi?
yardımcı olursanız sevinirim .