Hamilelik nedeniyle ortaya çıkan vücuttaki büyük değişim hamilelere özel kıyafetleri şart kılıyor. Eskiden hamile kalan ünlüler göz önünde olmaktan kaçarken son dönemlerde şık ve zarif kıyafetleri ile yaşamlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Onların stilleri de diğer hamilelere örnek oluyor.
Bohem tarz
Kilo almayı dert etmeyen ünlüler karınlarını dışarıda bırakan kıyafetler giymeyi tercih ediyorlar. Ayakkabı da ise düz sandaletler ve UGG Eskimo botlar tercih ediliyor.
Klasik
Hamilelik döneminde göğüs altından bollaşan elbiseleri tercih ederek modern ve şık olan ünlüler de var. Kalın askılı elbiselerde göğüs bölgesinden kurdelalar da feminen duruşu koruyor.
Kentli anneler
Bazı ünlüler de hamile değilmiş gibi günlük tarzlarını koruyabilirler. Triko, esneyebilen bir elbise, düşük belli bir jeani tercih eden ünlüler gibi giyinerek hamile kıyafetleri giymeyebilirsiniz.
Göz kamaştırıcı şıklık için
Bazı ünlüler sihaytan vazgeçemezler. Saten, kadife kumaşları tercih eden ünlüler gbi seksiliğinizi koruyabilirsiniz. Siyah klasik tarzdaki kıyafetlerinizi, büyük gösterişli aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1469
favori
like
share