İtalyan zerafetini özel tasarımları ile birleştiren dünya markası Bticino, mekan tasarımlarının vazgeçilmez detayları olan anahtar priz serileri ile farklılaşıyor.

Bticino ile ev ve iş yerlerinde güzelliğin gizli yüzü keşfediliyor. Her zevke hitap eden anahtarlar, zerafet ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Saydamlık temasının işlendiği ürün, her mekana uyum sağlama özelliği ile de ayırt edici detaylar içeriyor.

İtalyan imzası taşıyan dünya markası Bticino ile duvarlarınızın eğlenceli yüzü ortaya çıkıyor. Hayal gücünüz ve zevkinize göre kapladığınız duvarlara monte edeceğiniz şeffaf çerçeve ve anahtarlar, Bticino farkını gözler önüne serecek. Kristal modeli ile, anahtarların ve çerçevelerin şeffaflığı zevke uygun duvarlarla birleşiyor. Bu sayede duvar kağıdınızı sevdiğiniz resim, fotoğraf, çiçek motifi yada hayranı olduğunuz sanatçının resmi ile detaylandırırken, Kristal modelinin şeffaflığı sayesinde de farklı ve özel bir zevki yaşayabilirsiniz.

Dizayn ve modernliğin en iyi örneklerinden olan Kristal, Bticino Light serisinin zevkli tasarımları arasında yer alıyor. Eğlenceyi, zevki, lüksü ve zerafeti birlikte yaşamanının farkını ortaya çıkarıyor. Bticino, ev ve iş yerlerinizde bulunan anahtarların nasıl görünmesi gerektiğinin kararını tamamen sizin zevkinize ve isteğinize bırakıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 525
favori
like
share
fLy Tarih: 19.01.2007 15:41
eLine sağLık ... paylşm için tşk.
nuray55 Tarih: 12.12.2006 09:59
teşekkürler