Kadının ışıltılı ve renkli dünyasını birbirinden şık tasarımlarla keyifli bir oyuna çeviren Berk, bu yılbaşı için özel olarak hazırladığı sıra dışı iç çamaşırı ve çorap koleksiyonları ile yeni yılda kadın doğasının iklimini çözmeye hazırlanıyor. Yılbaşı gecesinin seksi kahramanı... Dünya trendlerinin başköşesinde yer alan “underwear wave”; kadınların iç dünyalarını gözler önüne sermeleri için yaratılan sıra dışı bir akım. Jeanlerle, pantolon ceket takımlarla ve derin V yaka elbiselerle birlikte giyilen dantelli saten camisoller, büstiyer ve sutyenler Berk
mağazalarında sizlerle buluşuyor. Siyah ve beyaz gibi temel renklerin yanı sıra mürdümden yeşile, mordan pembeye kadar birçok renk seçeneğini bulacağınız kışkırtıcı camisollerin, büstiyerlerin ve sutyenlerin kırmızı renk olanları, hiç şüphesiz yılbaşı gecesinin baş kahramanı olacak kadar iddialı ve sürpriz dolu.

Bu yıl en güzel bacaklar Berk giyecek...

Bakımlı ve modern kadının vazgeçilmez şıklık unsuru çoraplar detaycı ve yenilikçi tasarımlarıyla bu yıl neredeyse modaya yön verecek kadar iddialı ve emin çizgilere sahip.

Bu sonbahar-kış sezonunda Berk; birbirinden değişik desen ve renk seçenekleri ile, artık kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olmaktan çıkarak yeni yılda tarzınızı ve stilinizi oluşturmanızı sağlayacak en önemli unsura dönüşüyor.

Bu senenin modası olan küçücük elbiselerin yanı sıra yün ya da yüksek belli eteklerle giyebileceğiniz, sıra dışı desenli saten parlak Berk taytlar, dantel ve file Berk çoraplar yılbaşı gecesi şıklığınızın en büyük tamamlayıcısı olacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2024
favori
like
share