[COLOR=chocolate]Kıskançlıkla gıpta arasında gidip geldiğiniz, birlikte ağladığınız ve hayaller kurduğunuz aynadaki aksiniz gibidirler kız arkadaşlar.

Aslında yaşam içinde en anlayışlı ve en hareketli ilişki onlarla yaşanır. Yani birlikte olduğumuz insanlarla aynı hoşgörüyü taşısak belki bu kadar iniş çıkış yaşamayız.

Mesela aşık olursunuz. İlk anlattığınız kişi kimdir? Tabi ki kız arkadaşınız. Bir süre ihmal edersiniz onu, yada gece gündüz sevdiğiniz insandan söz ederek hayatını karartırsınız. Sonra sevdiğinizden ayrıldığınızda aynı bitimsiz saatler bekler arkadaşınızı. Sizi çekmek durumundadır, çünkü en yakın kız arkadaşınızdır. Kıskançlıkla gıpta arasında gidip geldiğiniz, ilk gençlik günlerinde yabancı film yıldızlarına aşkınızı paylaştığınız, birlikte ağladığınız ve hayaller kurduğunuz aynadaki aksiniz gibidirler kız arkadaşlar.

Sınırlar ötesinde bile devam eder arkadaşliğınız. Güven duygusu çok yakışır arkadaşlara. Bilirsiniz ki o hep vardır ve hep var olacaktır.

Dedikodu denen tatlı kurabiye birlikte yenecektir ve sevilenlerin vedası birlikte göğüslenecektir. Yıllar geçer minik kızlar büyür ve anne olurlar. Ne yakışıklı şarkıcıların ne film yıldızlarının suretleri kalır hafızalarında, nede ezberledikleri ilk şarkılar. Ta ki bir gün bir yerde tekrar karşılaşıncaya kadar. İşte o gün yine küçük birer kız olup elele tutuşur, fotoğraf çekilirler. Fonda sevdikleri artistlerin göz rengi ve ezberledikleri ilk şarkıların sözleri.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 480
favori
like
share
SoN-GüL Tarih: 20.12.2006 15:04
ice ne yapiyorsun öyle yaffs :89:

sana yakistiramadim acikcasi :18:

hem insanlarda benimle alakali birsey sanacaklar :20:
Serendipity Tarih: 19.12.2006 16:35
teşekkürler Son-gul

kız arkadaşların yeri doldurulmuyor
heleki o arkadaşlıkta güzel dostluğu yakalamışsan
Ice Tarih: 19.12.2006 13:38
:35:
ozlems_o Tarih: 19.12.2006 11:54
[COLOR=chocolate]Mesela aşık olursunuz. İlk anlattığınız kişi kimdir? Tabi ki kız arkadaşınız. Bir süre ihmal edersiniz onu, yada gece gündüz sevdiğiniz insandan söz ederek hayatını karartırsınız. Sonra sevdiğinizden ayrıldığınızda aynı bitimsiz saatler bekler arkadaşınızı. Sizi çekmek durumundadır, çünkü en yakın kız arkadaşınızdır.

:72: evet kesinlikle öledir yapacak bişey yok

teşekkürler songül
red tina Tarih: 19.12.2006 11:41
zaten çok sevdiğim kız arkadaşımın yerini hiçbir arkadaşım dolduramaz...hayatımızdaki kız arkadaşlarımızın eksik olmaması dileğimle..tşkrler cnm yazına.. :2: