[url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

Lee Jun Ki 16 Şubatta terhis olur olmaz kendisini 2 yıl boyunca yalnız bırakmayan sevenleriyle buluştu. Hayran buluşmasının yapılacağı mekana Çin, Tayvan, Japonya ve diğer ülkelerden 1.500'den fazla kişi akın etti. Kendisini bekleyen, kalabalık sevgi selini gören Jun Ki defalarca teşekkür etti. Havanın soğuk olmasına rağmen bu kadar insanı bir arada görmekten mutlu olduğunu belirtti.


Yapacağı Çalışmalar

Hayran buluşması sonrasında basından gelen ''Yayınlanmakta olan dizilerden hangisinde rol almak isterdin?" sorusuna nefes bile almadan “The Moon that Embraces the Sun." cevabını yapıştırıverdi. Kim Soo Hyun'un oynadığı rolü çok istediği anlaşılan Lee Jun Ki,aslında askerdeyken izlediğim tek diziydi diye söyledi.

Kral olmak iyi olsa da daha fazla aksiyon içeren bir rol istiyorum. Özellikle güzel aktris Han Ji Min ile başrolü paylaştığım bir dizi hiçte fena olmaz diye hem işi hem de aşkı aynı kadraja sokmaya çalıştığı düşünülüyor:) Bu arada Han Ji Min insanı JYJ' den Yoochun ile “Rooftop Prince” adlı dizide birlikte anılıyorlar (:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 722
favori
like
share