Şükrü Saraçoğlu`nda büyü skandalı
Telegol programı dün geceki yayınında Fenerli yöneticilerin ligde şampiyon olmak için stadı medyum Ayten Gürışık isimli bayana Okutup, üflettiğini ortaya çıkardı.

Kulübü halka açan, dünyanın öteki ucu Brezilyadan trilyonluk transferler yapan Fenerbahçe, şampiyonluk için ümitlerini fala, büyüye bağlıyor.. Stadın etrafını idrarla efsunlayıp, okunmuş, üflenmiş sular serpip başarılı olmayı umuyor..

Bu akılalmaz olayı da Star TV Telegol Programı açığa çıkardı.

Telegolün haberine göre geçen sezon Fener, İstanbulspora yenilince bazı yöneticiler Şükrü Saracoğluna büyü yapıldığını düşünmeye başladı. Bunu bozmak için çareler aranırken, Stat Müdürü Mürşit Albay Benim tanıdığım medyum var! diyerek devreye girdi ve Medyum Ayten Gürışıkı çağırdı. Olayın başkahramanlarından Asbaşkan Hakan Bilal Kutlualp ile Albay, bir torbaya idrarlarını yaptı. Medyum Ayten de bunu okuyup, üfledi ve stadın etrafına döktü. Ardından oynanan maçta Fener, Elazığsporu 7-1 yenince Büyü tuttu diye düşünülmeye başlandı.

Kutlualp, bu yıl da büyü olabileceğini düşündü. Albay da yine aynı bayanı stada çağırdı. Ancak geçen yıl verilen sözler tutulmadığı için Gürışık, olayı STAR TV Telegole bildirdi. Gizli kamera ile 9 Ağustosta stada giden Gürışık, Albayın hazırladığı suyu okuyup üfledi, stadı gezip suyu eliyle çevreye serpti.

Olayın açığa çıkması üzerine yönetimin cumartesi günkü toplantısında Kutlualp ve İlhan Ekşioğluna konuyu sorduğu belirlendi. İkili olayı kabul etti. Ancak bu işten Mürşit Albayın sorumlu tutulacağı ve istifa ettirileceği ileri sürüldü.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3983
favori
like
share
aslan87 Tarih: 17.08.2004 16:43
SERKANCO Tarih: 17.08.2004 16:39
ooooahahhahahahahahahahhahahahhhaaaaa demek oyleee saglam para vermıslerdır
aslan87 Tarih: 17.08.2004 16:37
Yakisir Fenerbahceye !Isleri gücleri yamukluk!!!
GS2004 Tarih: 17.08.2004 16:33
Arkadaslar Bence Bu Bir Spekulation..........


Bence Yine En Büyük Tehlike TÜRK Hakemlerimizin Bu Sezon da Her Zamanki Oldugu Gibi.Yanlis Kararlarla Mac Yönetmeler.....

Takimlara Hak Etmedikleri Puanlar Dagitmaktir insallah Biraz Vijdana Gelirlerde insan Gibi Mac Yönetirler :16:
Namo Tarih: 17.08.2004 12:48
hahahahaha bu yöntemi biz de mi denesek. Bak faydasi olmus adamlar sampiyon oldu :21: