Orjinal Adı: School for Scoundrels

Yönetmen: Todd Phillips
Oyuncular: Billy Bob Thornton, Jon Heder, Jacinda Barrett, Matt Walsh

Senaryo: Todd Phillips, Scot Armstrong
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Brown
Müzik: Christophe Beck
Kurgu: Leslie Jones, Dan Schalk
Tür: Komedi
Süre: 100 Dk.
Yapım: 2006 - ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.

Gösterim tarihi: 5 Ocak 2007


Editörün Notu: Billy Bob Thornton'ın yer aldığı komedi filmi, bir öğretmen ile sorunlu öğrencisi arasındaki rekabeti konu alıyor.

Konu: Jon Heder, New York ta yaşayan ve hayatını park cezası keserek kazanan, sorunlu bir gençtir. Kendine güveni olmayan Roger, bir arkadaşından duyduğu kendini geliştirme kursuna katılmaya karar verir. Dersi Dr. P (Billy Bob Thornton) adında gizemli biri vermektedir.Dr. P, asistanı Lesher ın (Michael Clarke Duncan) yardımıyla kursuna katılanlara kendine güvenmeyi ve kadınları tavlamayı öğretmektedir. Öğrettiği teknikleri kullananların içindeki aslanı ortaya çıkaracağını savunan Dr. P nin garip teknikleri ilk başta sınıfta bir kargaşaya yol açsa da kendine güven konusunda yol kateden Roger dersleri almaya devam eder.

Annesiyle birlikte yaşayan Diego (Horatio Sanz) ve karısıyla sorunları olan Eli (Todd Louiso) ile arkadaş olan Roger, onunla aynı binada yaşayan ve bir türlü açılamadığı Amanda ya (Jacinda Barrett) sonunda çıkma teklif eder. Amanda yla güzel bir gece geçiren Roger, Dr. P ye Amanda ya olan aşkını anlatır. Fakat Roger zamanla Dr. P nin rekabetçi tarafını keşfeder. Dr. P Amanda ya kendini bir doktor olarak tanıtır ve onunla yakınlık kurmaya çalışır. Öğretmeninin sevdiği kızla yakınlaşmaya başladığını gören Roger, Dr. P. nin her seferinde sınıfından birine aynı şeyi yaptığını keşfeder. Dr. P. Amanda yı elde etmek için Roger ın hayal bile edemeyeceği oyunlara başvuracaktır.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 646
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 20.08.2007 17:11
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
akin42 Tarih: 07.02.2007 18:29
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
eskitoprak Tarih: 22.01.2007 08:21
paylasim icin tesekkurler