Bir zamanlar evin gizli kapaklı alanlarından biri olan banyolarınıza yeni yılda yeni bir kimlik verebilir ve onları saklanılacak mekanlar olmaktan çıkarıp baştan çıkarıcı mekanlara dönüştürebilirsiniz. Türkiye'nin doğal ve tarihi güzellikleriyle tanınan yörelerinin isimlerini vererek hazırladığı tasarımlarında görselliğin de en az fonksiyonellik kadar önemli olduğunu ortaya koyan Orka Banyo, yeni yıl için hazırladığı koleksiyonuyla da banyolarınız baştan çıkarmaya hazırlanıyor. Çünkü Orka Banyo'da her zevk ve renge uygun bir mobilya mutlaka var. Banyonuzu romantik bir mekana dönüştürmek istiyorsanız ya da "çok daha ağırbaşlı olsun" diyorsanız, Orka'daki özel
modellerden biri tam sizin için.

Doğanın renkleri artık banyonuzda

Orka Banyo renk konusunda da banyodaki geleneksel çizginin dışına çıkıyor. Banyolardaki klasik beyaz ve kahverengi hakimiyetine son veren Orka Banyo'nun son koleksiyonunda yer alan modelleri ile doğanın renklerini banyonuza sığdırabilirsiniz.

Her bütçeye ve her mekana uygun tasarımlar yapan Orka Banyo, ev dekorasyonunda sadece salon ve yatak odalarına değil, banyolara da aynı özenin gösterilmesi gerektiğini göstererek, banyo kültürümüzü yeniden şekillendiriyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 492
favori
like
share