Trabzonspor'un kamp yaptığı Belek'teki Agora Golf Otel'e öğle saatlerinde gelen ve yöneticilerle görüşerek takımdan ayrılmak istediğini söyleyen Eller, akşam antrenmanında takımdan ayrı olarak yarım saat süren yürüyüş ve koşu yaptı.

Trabzonspor Kulubü Profesyonel İşleri Sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, Eller'in bugün yönetimle görüştüğünü ifade ederek, ''Eller bugün kampa katıldı. Biz de kendisine tebligat yaptık ve akşam antrenmanına çıktı. Yönetimle görüşmesinde gitmek istediğini söyledi. Şu anda kendisine hiçbir resmi teklif yok. Bize gelen bir transfer teklifi de yok. Ama zorla kimseyi tutmayız. Kendisini isteyen bir kulüp olursa, şartları da bize uyarsa Eller'i bırakabiliriz'' diye konuştu.
Bu arada Trabzonspor, akşam antrenmanında hafif sakatlığı bulunan Ersen Martin ve Mustafa salonda çalışırken, Murat, Hasan ve Çağdaş koşu yaptı. Çalışmayı kulüp başkanı Nuri Albayrak da izledi. Bordo-mavililer, Antalya'daki ikinci hazırlık maçını yarın saat 17.30'da Adora Otel Futbol Center'da Almanya İkinci Ligi takımlarından Karlsruhe ile yapacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1099
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 10.01.2007 14:48
kesinlikle haklısın işimiz allaha kaldı :76:
shekspear61 Tarih: 10.01.2007 13:17
Trabzonspor'un durumu her geçen gün dahada kötüye gidiyor.Artık iyi birşeyler olması için dua etmekten başka çare yok.Çünkü işimiz Allah'a kaldı...
keskinkilic_68 Tarih: 10.01.2007 02:35
nerde kalmıştık ya kardeşim adamlar hazırlık maçında bile yenilio helal olsun helal bu takımı tebrik ediyorum :16: :16:
MaRaBoGLu61 Tarih: 08.01.2007 21:31
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Belekte sürdüren Trabzonsporun Başkanı Nuri Albayrak, Ayman konusunun netlik kazanmadığını söyledi.

Trabzonsporun kamp yaptığı otele gelerek yöneticiler ve teknik heyetle görüşen Albayrak, takımın durumu ve yapılacak transferlerle ilgili görüş alış verişinde bulundukları söyledi. Belek kampının 13 Ocaka süreceğini ve yapılacak yeni transferleri bu süre içinde takıma kazandırmaya çalıştıklarını ifade eden Albayrak, Ancak ay sonuna kadar süremiz var. Bu süreyi sonuna kadar değerlendirmeyi planlıyoruz dedi.

Bizi kimse bölemez!
Bir gazetecinin Gençlerbirliği futbolcusu Ayman;ın transferiyle ilgili sorusu üzerine Albayrak, şunları söyledi: aymanın durumu henüz netleşmedi. İç transferlerimizden kaynaklanan sorunlar yaşıyoruz. Aymanın transferi sadece Trabzonsporla ilgili değil. Arada futbolcu, menajer ve karşı kulüp var. Ancak imzayı attığımızda herkes Ayman Trabzonsporda diyebilir Bir gazetecinin Aymanın transferinin yönetimini ikiye böldüğü ve Aymanın bonservisinin elinde olduğu iddialarına ise Albayrak, Gençlerbirliğinin futbolcusudur. Biz Trabzonspor;un menfaatlerini elbetteki düşünürüz ayrıca bizi kimse bölemez karşılığını verdi. Albayrak, Gençlerbirliğinden Rispin transferi ile ilgili olarak da ellerinde fazla futbolcu bulunduğunu, Risp konusunun önümüzdeki günlerde netleşeceğini söyledi.