Her sabah genç uyanmak mı istiyorsunuz? Ağrılardan, sızılardan uzak kalmak mı? Bedeniniz ruhunuzla dans etsin, neşe sizi hiç terk etmesin... Hormondan, katkı maddelerinden arınmış bir hayat beklesin sizi... Aktif biri olmanın dayanılmaz hafifliği ele geçirsin benliğinizi... Uzun, sağlıklı, keyifli hatta "kaliteli" bir hayat sürmek mi istiyorsunuz? Anlaşıldı! Siz "hayata taraf olmak" istiyorsunuz!
Prof. Dr. Osman Müftüoğlu sağlıklı yaşamın anahtarını sunduğu kitaplarının üçüncüsü "Hayat Bilgisi"nde bu kez bir ömür boyu genç kalmanın sırlarını veriyor. Hayat kalitesini azaltacak hastalıkların önlenmesine dair ipuçları gösteren çalışma, aynı zamanda bu hastalıklara karşı bir erken uyarı sistemi oluşturuyor. Şeker hastalığı, tiroid, beyin ve sinir sistemi, kalp ve damarlar, obezite, kaslar ve kemikler, cilt, cinsellik, ruh sağlığıTüm bu konularda sorunların önünü kesmek elinizde. Kısaca, Osman Müftüoğlu "Hayat Bilgisi" adlı son kitabında okuyucularına yıllara meydan okumanın yollarını gösteriyor. Kim istemez sonsuza dek genç kalmayı O zaman bu kitap okunur!


Prof. Dr. Osman MüftüoğluAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra çeşitli alanlarda uzmanlaşan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, uzun yıllar Ankara Numune Hastanesinin başhekimliğini yürüttü. Müftüoğlu, 1991den beri eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirelin özel hekimliğini yapıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 869
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 10.01.2007 12:54
bilgiler icin tesekkurler