Morera koleksiyonlarından Homewear, dişiliği ön plana çıkaran Catitude ve masumiyeti simgeleyen Angels koleksiyonları ile ev rahatlığını ve günlük yaşamın şıklığını bir arada sunuyor. Morera, baş tarımcısı Evrim Timur tarafından hazırlanan ev giyim (homewear) koleksiyonunu satışa sundu. Dişiliği ön plana çıkaran Catitude ve masumiyeti simgeleyen Angels temalarıyla hazırlanan koleksiyon ev rahatlığını ve günlük yaşamın şıklığına uyumuyla dikkat çekiyor.2007 kış koleksiyonu kapsamında tüketicilere sunulan ev hayatını


renklendirecek ürünler feminen ve bir o kadar da kullanımı kolay renklerle tasarlandı. S-M-L bedenlerden oluşan koleksiyonun fiyat aralıkları tek ürünlerde 11,50 52,90 YTL, takımlarda 46,90 53,45 YTL aralığında satışa sunuluyor.


İçi Dışı Bir Olanlara...
Avrupa ülkelerinde uzun yıllardır büyük talep gören ve evde giyilen kıyafetlerle yatmak istemeyenler için ideal bir fırsat sunan ev giyim koleksiyonuna alternatif olarak tasarlanan Teenage koleksiyonu ise homewear grubunun iç giyim ürünlerinden oluşuyor.
Rahatlığından ödün vermeyen bayanlar için tasarlanan bu koleksiyon atlet, racerback atlet, brasier, slip, string ve boxerdan oluşuyor. Gri melanj, mavi ve yeşil renklerinin ağırlık taşıdığı koleksiyonda ürünler 8,95–15,90 YTL aralığında kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 551
favori
like
share