GÜLÜYORUM AMA ANLAYANA!!!
Belirsizlikler ve kararsızlıklarım olmasa ne hoş bir tat halinde zuhur ederdi bu fani dünya. Acaba ben mi anlamıyorum insanların o derin hislerini yoksa onlar mı ikili oynuyor ki her defasında korkuyorum. Adımımı atmaktan çekiniyorum her bir basamakta. Tebessüm ediyorum içimde bin bir soru işareti birer kanca misali kalbimi asılırken. Acı çekmek sevginin en üst tabakasıysa eğer ben sevginin en güzelini yaşıyorum senin o manasız bakışlarında. Kaybetmek öyle bedbaht eyler ki bu kalbi, kazanmak bile istemiyorum hep aksinin ihtimali ile.
Gülüyorum ama her bir gülücükle ağlıyorum hıçkırıklar içinde. Kahkahalar birer gözyaşı deryası anlayana belki de. Belki de sadece gerçek, maddi yaşamanın arkasında esaret hayatı süren kişilerin kör bakışları yeterli olmuyor gözlerimdeki sevgi selini görmeye.
Sukut ediyorum sahte sitemlere. Bakışlarım birer cevap oluyor her defasında ama anlayana. Bu kadar zor mu sevgilinin uğrunda hayatı sadece kalbinin minik bahçesindeki zindanda yaşayan insanın duygularını fark etmek? Madden yanındayım, o anı yaşıyorum ama kim bilir ruhumun ebedi bir saadet yolculuğuna çıkmak için hazırlık içinde olduğunu? Kim bilir minik rüyalar dünyasında yaşayan; kendini, benliğini ve gerçekleri o gizli dünyasında bulan zavallı biçarenin kalbinin içinde kaybolmuş olduğunu?
ve eğer: AŞK BİR RÜYAYSA UYANIP KALKMAMALIMI!...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 524
favori
like
share
Bitanesinin_Bebegi Tarih: 18.08.2004 00:38
ellerine saglik
Sonbahar77 Tarih: 18.08.2004 00:05
vallahi bravo arkadas ayni benim icimi okudun sanki seni cok iyi anliyorum