Tüpraş İlköğretim Okulu Hakkında - Tüpraş İlköğretim Okulu Tanıtım - Tüpraş İlköğretim Okulu Resimleri - Tüpraş İlköğretim Okulu İletişimTüpraş İlköğretim Okulu Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tüpraş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tüpraş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tüpraş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tüpraş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tüpraş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1968 yılında İpraş Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir.
1968-1969 Eğitim Öğretim yılında İpraş İlk Okulu olarak eğitim öğretime başlamıştır.
Okulumuz eski binasına 1982 yılında yine İpraş Genel Müdürlüğü tarafından ek bina yapılarak bugünkü eski bina şeklini almıştır.
İpraş Genel Müdürlüğü ismi Tüpraş Genel Müdürlüğü olarak değişince Okulumuzun ismi de 1994 yılında Tüpraş İlk Okulu olarak değiştirilmiştir.
Yine 1997 yılında kesintisiz 8 yıllık eğitime geçilmesi ile birlikte Okulumuzun ismi Tüpraş İlköğretim Okulu olarak değiştirilerek Eğitim Öğretime devam etmektedir.
Tüpraş İlköğretim Okulu, ilçenin başarılı eğitim yuvası ve bu özelliğinin yanı sıra kalabalık öğrencisi olan bir okuldur.
Tüpraş İlköğretim Okulu eski binasında 12 derslik, 2 Bilgi Teknoloji sınıfı, 2 Anasınıfı dersliği, 1 Öğretmen odası, 1 müdür yardımcısı odası, 1 Mutfak, 1 Okul Aile Birliği odası , 1 kazan dairesi, 1 arşiv ve 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır.
Ek binada 16 derslik, 1 Fen laboratuarı, 1 Sosyal Bilgiler sınıfı, 1 kütüphane, 1 Öğretmenler odası, 1 Müdür Odası, 1 Müdür Yardımcısı odası, 1 Rehber Öğretmen odası 1 kazan dairesi bulunmaktadır.

Tüpraş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KOCAELİ / KÖRFEZ
Adı: TÜPRAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Güney Mah. istiklal Cad. No: 4 Körfez Kocaeli
Telefon Numarası: 2625271054
Faks Numarası: 2625261855
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1892
favori
like
share