İngilizlerin ünlü tabloid gazetelerinden The Daily Mirror, müthiş bir iddiada bulundu. Gazete Barcelona'nın mega yıldızı Ronaldinho ile Chelsea'nin Rus dolar milyarderi patronu Roman Abramovich'in bir görüşme yaptığını iddia etti.

Son günlerde oldukça sıkıntılı günler yaşayan ve takımın karizmatik hocası Jose Mourinho'nun sezon sonu takımdan ayrılacağı söylentilerinin yayılmasını sağlayan kaosa Roman Abramovic dur demek istiyor. Daha önce artık transfere para harcamayacakların belirten Rus işadamı, Jose Mourinho ve Chelsea taraftarlarının gönlünü almak için dünyayı sarsacak bir hamlede bulunacak.

The Daily Miror'un iddiasına göre Roman Abramovich Barcelona'ya Ronaldinho için 75 milyon euroluk bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Gelecek sezon için yapılacak teklif için Ronaldinho'nun da Chelsea'ye ışık yaktığı iddia edilirken, futbolcunun Barcelona taraftarları tarafından eskisi kadar destek görmeyişi yüzünden ayrılma kararı alabileceği belirtildi.

Öte yandan Ronaldinho'nun talipleri arasında sadece Chelsea olmadığını yazan gazete İtalyan ekibi Milan'ın da bu transfer için beklemede olduğu söyleniyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 515
favori
like
share
inferno Tarih: 30.01.2007 14:43
Barça onu satarsa kulüp belini doğrultamaz tepkilerden bence imkansız bu
keskinkilic_68 Tarih: 22.01.2007 15:34
barca asla satmaz zaten bonservisini 150 milyon dolar olarak açıkladı ronaldinho nun
puslukurt Tarih: 19.01.2007 20:43
Roman Abramovichde para bol valla herşeyi yapar bu rus milyader..