Rüya Yorumları - Rüyada Depremden Kurtulmak Görmek Ne Anlama Gelir - Depremden Kurtulmak Rüyası

Rüyada deprem görmek Gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Rüyalarda deprem konusunda hemen hemen tüm dini rüya tabirleri, bunun Tanrının öfkesini ve gücünü temsil ettiğini belirtir.

Depremde evinin yıkıldığını, evin altında kaldığını görmek uyanık hayatınızda güvensizlik, korku ve çaresizlik duygusu yaşamakta olduğunuzu vurgular.

Depremde binaların yıkıldığını ancak kendine birşey olmadığını görmek istikrar ve birikimlerininda bazı kayıplar yaşanacağını temsil eder.

Depremde binanın altında kaldığını ve kendi çabasıyla kurtulduğunu görmek gerçek yaşamında içinde bulunduğunuz büyük zorlukların üstesinden geleceğinizi simgeler.

Rüyada küçük yer sarsıntısı görmek bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete işarettir.

Rüyada bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması o bölge halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuyu sembolize eder.

Rüyada deprem oldugunu ve her tarafin yıkıldığını görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder.

Alıntı..

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 9459
favori
like
share