hamam otu nedir - hamam otu yağı ile tüylerden nasıl kurtulunur - istenmeyen tüyler için hamam otu yağı - hamam otu yağı hakkında - hamam otu nasıl kullanılır
Herkesin en büyük problemidir vücut tüyleri. Özellikle kadınların farklı bölgelerinde çıkan tüyler her zaman can sıkmaktadır. Özellikle bacak, koltukaltı, genital bölge…Vücudun bu yerlerinde oluşan tüylenmeleri gidermede kişiler, farklı farklı yöntemler denemektedir. Bunların başında ağdalar, epilasyonlar ve tüy dökücü kremler gelmektedir. Hamam otu da tüy dökücü ürünler arasında yakın zamanda popülerleşen ürünler arasındadır.

Zırnık nedir?

Zırnık otu olarak da bilinen ve tozlaştırılmış haliyle kullanılan hamam otu tozu, kadınların tüylerine kalıcı çözümler getirmektedir. Çok eskilerden beri var olan, özellikle Osmanlı zamanında kadınların tüy sorunu için kullandıkları hamam otu tüy dökücü, olarak yıllar geçse de önemini hala korumaktadır. Hızlı ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylere son veren hamam otu tozu, istenmeyen tüyler için en iyi ürünlerden biridir.

Hamam Otu Anlamı Nedir?

Tüylerinizin dipten dökülmesini, yok olmasını sağlayan eski zamanlarda kadınların hamamlarda kullanması üzerine adına hamam otu denilen, zırnık otu olarak da bilinen hamam otu, tüylerinizden kurtulmanız için en güzel çözümlerden biri. Hamam otunun yağ biçimi de vardır. Hürrem hamam otu yağı, limon sarısı renginde olan bu bitkinin yağ formu Hürrem Hamam otu yağıdır. Düzenli kullanıldığında tüylerinizin sonsuza dek yok olmasını sağlayacak olan Helen Hamam otu yağı, vücutta tahrişlere neden olamamaktadır.Hürrem Hamam Otu Yağı Nedir?

Hamam otu nedir? Hamam otu, yüzyıllardır var olan, Tunus, İran, Fas gibi ülkelerde kadınların istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kullandıkları bir tozdur. Genellikle aktarlarda satılan bu toz, kadınların hamamda kullanması nedeniyle hamam otu tozu olarak adlandırılmıştır. Tüylenen farklı bölgelere sürerek kılların dökülmesini ve bir daha çıkmamasını sağlayan hamam otunun faydaları tüyler karşısında çok etkili bir hal almaktadır. Hamam otu nasıl kullanılır?

Normalde bir toz halinde olan hamam otu, sizler için yağ haline getirilmiştir. Helen hamam otu yağı, yağ olarak kullanıldığında daha seri çözümler vermektedir. Vücudunuzu tahriş etmeyen, uğraşmanıza gerek kalmadan, rahatça vücudunuza sürebileceğiniz Hürrem Hamam Otu Yağı sayesinde istemediğiniz o tüylü görüntüden kolayca kurtulabileceksiniz. Ağrısız, sızısız, tahriş etmeden kıllarınızdan kurtulmanın yolları da var. Özellikle Hürrem Hamam otu yağı sayesinde kılların dökülmesi ve hiç oluşmamasını sağlayabilirsiniz.

Kadınların belki de yıllardır tüyleri için aradığı yöntemlerden biri olan Hürrem Hamam Otu Yağı sayesinde tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Epilasyon yaparken en çok koktuğumuz şeylerden biri de vücudumuzun tahriş olmasıdır. Helen Hamam otu yağı sayesinde tüylenen bölgelerimizi tahriş etmeden tüylerimizden kurtulabiliriz.


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4097
favori
like
share
nafile Tarih: 06.08.2012 14:48
"Hürrem Hamam Otu" ve "Metin İlaç" kullanıcıları için yaptığım yorumlar cevapsız bırakılarak paylaşımdan kaldırılmıştır.


1.mesaj:"kendi düşüncemi paylaşmak istiyorum.ürününüz eğer böyle bir etki gösteriyorsa bunun bir ön çalışması yapılmış olması lazım.deneyler testler vs..ki buna dayanarak bu ürün şu kadar süre,şu şekilde,şu ölçüde kullanılmıştır ve tüylerde yüzde şu kadar bir azalma gözlenmiştir.ben bu tür ifadelere hiç rastlamadım.ezgi hanım(benden önce ürünün onayı olup olmadığını soran başka bir tüketici) sağlık bakanlığı onaylı olması bunun gerçekten etkili olduğunu göstermez.sadece sağlığa olumsuz etkisi olmadığını gösterir. eğer yanılıyorsam bunu sayın yetkili bizimle belgeleriyle paylaşabilir.şunu söylemeliyim.bu yazdıklarımdan hiçbir ticari kaygım ve karım yok.bir vatandaş olarak bu ürünlerin söylendiği gibi etkili olmadığını düşünüyorum."

2.mesaj: "merak ediyorum neden yorumumu kaldırdınız acaba?"


3. mesaj: "ikinci yazdığım yorum da kaldırıldı.benden sonra olumsuz görüş bildiren bir arkadaş vardı.onun yorumu da silinmiş.olumsuz yorumları sansürleyerek ne yapmaya çalıştığınızı öğrenebilir miyiz?"


4.mesaj: "ezgi hanım ve diğer arkadaşlar profilinizi mesaj yazmaya açık tutunuz ki size ulaşabileyim.."

5.mesaj:
1.ürün formülasyonu hangi maddeleri içermektedir?
2.bahsedilen "yurtdışındaki tarafsız üniversiteler" hangileridir?bu üniversitelerin laboratuvarlarından alınan "analiz sonuçları"nın belgelerini paylaşabilir misiniz?
3.erkeklerde ense,sırt, omuz ve yüz kıllarında çok etkili olduğunu "gözlemlediğiniz" gözlem neye dayanmaktadır?
4."6 seans içinde" tüylerin "tamamen" yok olduğunu belgelendirir misiniz?
5."Rukiye Rky" hanımın sorup cevap alamadığı "yan etkisi ya da daha sonra herhangi bir hastalıkla karşılaşma riski" var mı? Bu konuda herhangi bir araştırmanız oldu mu?
6.üretim izni almış bir firma olarak kullanıcıya gönderdiğiniz şişelerin üzerinde ürünün kaç milim olduğunun yazılması zorunlu değil midir?Bu yorumlar silindi ve benimle birlikte şu yorumları yazan tüketicilerin yorumları da kaldırıldı:


Ezgi Çetin: bu gibi ürünlerin herhangi bi şikayet alınmadığı durumlar dışında sağlık bakanlığından onaylidir şeklinde kullandiklari ibarenin yalan beyan olduğunu yetkili birimlerden öğrenmiş bulunmaktayim...meraklılarına duyrulur...(daha önceki yorumu olumsuz olmadığı için kaldırılmamıştı,bu yorumdan sonra tüm yorumları kaldırıldı ve yorum yazması engellendi)


Ümit Çilingir: "Acı eşiğinizi test etmeyin! Tüylerinizi almak için epilasyon ve ağda yaptırmak zorunda değilsini!" şeklinde sloganınız var. Sonra tüketiciye ağda tavsiye ediyorsunuz! Bu ne perrhiz ne lahana turşusu?


Tüm olumsuz yorumları kaldırıp " Sayfamız da görüldüğü üzere şu ana kadar kötü yorum ve şikayet almadık." demesi tüketicinin resmen kandırıldığını göstermektedir.

Gerçekliği hakkında şüpheye düşerseniz ekran görüntülerini gönderebilirim.