[COLOR=chocolate]Seni sana rağmen yaşadım ben.Hep kaçışlarla dolu,hep eksik....Bir yanını tamamlasam,mutlaka başka bir yerden açık veriyordum.Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyorum.

Bedenine değil ruhuna taliptim ben.bu yüzden bu kadar zorlanıyordum.Şimdi bir adanın değil bir kıtanın kaşifiydim.Yola çıkmıştım bi kere,dönüşüm yoktu ama öyle çok duraklıyordum ki,geriye dönüp baktığımda başladığım yerden bir kaç metre bile uzaklaşamadığımı farkediyordum.Üstelik menzilin ucundaki sen,benden daha hızlı kaçıyordun.Ufukta bile görünmeyen seraptın artık.

Kaç kez "vazgeç" dedim kendime,kaç kez o yolun sonundaki bir ormana gidip yok olmayı düşündüm.Zaten yaşadığımda bu değilmiydi? Seninle birlikte varlık bulduğumu düşünürken,senin olmaman yokluk hissinden başka ne verebilirdiki bana.

Oysa nasılda coşku doluydum balarken....gecelerimi de gündüzlerimi de sana adamaya hazırdım.Hergün yeni bir yönünü öğrenip şaşıracaktım.Seninle yaşadığım hiçbirşeyin tadını unutmayacaktım.Sen,sonbahar rüzgarında kopmuş,serseri bir defne yaprağı,ben sana dal olacaktım.

Hangimiz dal,hangimiz yaprak karıştırıyorum artık.Ben bu uykuları uyuyalı çok olmuştu.Şimdi aynı uykuları yeniden uyuyorum.Acı uykusu,hüzün uykusu,korku uykusu...Bir gece birinin,bir gece diğerinin sonsuzluğunda kayboluyorum.

Ne garip,kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum.Ne çok askerim var bana ihanet eden...ben düşmanı alt edemediğim için değil,bu arkadan vuruluşlar yüzünden yeniliyorum...

Bir beyaz bayrak gerekiyor artık bana.Bütün mevzilerini kaybetmiş bir komutanın onurunu daha fazla zedelemeden teslim olmayı bilmesi gerek.Uzun sürmez esaretim.İçimde bu yenilginin acısını yıllarca taşıyacak olsam bile bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme.

Gidiyorum.Geride yaşanmamış zamanları bırakarak.

"SENDE ÜRKEKLİĞİNLE BAŞ BAŞASIN...."

Hep tamamlanacak değil ya,bu sevda'da böyle yarım kalsın....

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 590
favori
like
share
SoN-GüL Tarih: 25.01.2007 18:29
yüreginize saglik..paylasiminiz icin cok tesekkürler
Gönülce Tarih: 25.01.2007 15:46
emeğine ellerine sağlık ranger39

hiç bir sevda ayarım kalmasın
Serendipity Tarih: 25.01.2007 13:12
teşekkürler ranger
yüreğin dert görmesin sevmekten başka

ozlems_o Tarih: 24.01.2007 20:42
[COLOR=coral]Kaç kez "vazgeç" dedim kendime,kaç kez o yolun sonundaki bir ormana gidip yok olmayı düşündüm.Zaten yaşadığımda bu değilmiydi? Seninle birlikte varlık bulduğumu düşünürken,senin olmaman yokluk hissinden başka ne verebilirdiki bana.

bu kalp söz dinlemiyor ki :79: teşekkürler ranger