Dieselin iç çamaşırı koleksiyonunu çalan 2 kız ve koleksiyondan sorumlu tutsak bir erkeği 22 Ocak tarihinden itibaren sizin yönetiminizde olan 6 kamera ile internetten izleyebileceksiniz. Diesel, 2 Şubatta Pariste düzenleyeceği lansmanla tanıtacağı iç çamaşırı koleksiyonunda yer alan modelleri 5 gün boyunca internet üzerinden 24 saat canlı yayın yaparak kullanıcılarına tanıtacak. Dieselin yeni sezon iç çamaşırlarını çalan 2 kız ve koleksiyondan sorumlu, kızlar tarafından kaçırılan 1 erkek kapatıldıkları otel odasında iç
çamaşırları ile geçirecekleri 5 gün boyunca 24 saat internet üzerinden canlı olarak izlenebilecek. 22 Ocak tarihinde başlayıp 26 Ocak tarihinde sona erecek uygulamanın dünyada yankı uyandırması bekleniyor.

Daha önce uygulanmayan bir yöntemle lansman öncesi merak uyandırmak ve lansmana hareketlilik katmak amacı ile düzenlenecek olan bu multimedya uygulamasının adı Intımate Lock In Farklı sezon kampanyaları ile dikkat çeken Diesel bu yeni uygulaması ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekecek.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 585
favori
like
share