Brezilyalı oyuncumuz Bobo lakaplı Deivson Rogerio Da Silva, düzenlediği basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Bobo, Hedefimiz Şampiyonluk diye konuştu.
İlk yarıdaki kadar sakat ve cezalı oyuncu olmadığı için ikinci devreye hazır bir giriş yaptıklarını söyleyen Bobo, bu durumun ikinci yarı performansının olumlu yönde gitmesine sebep olduğunu söyledi. Vestel Manisaspor maçlarında çok iyi futbol oynadıklarını ifade eden Brezilyalı oyuncumuz, bundaki etkenlerden birinin de zeminin güzel olması olarak değerlendirdi. Gaziantepsporun stadının kaygan olmasının kendilerini zor durumda bıraktığını belirten Bobo, Biz teknik bir takımız ve bu tür zeminde oynamamız bizim gibi ekiplerin işini zorlaştırıyor. Bu yüzden Antepde istediğimiz oyunu oynayamadık şeklinde konuştu.

Performansının gittikçe artmasını da değerlendiren Deivson Rogerio Da Silva, bu grafiğin yükseleceğini söyledi. Her forvet oyuncusu gibi kendisinin de tek forvetten ziyade partnerli oynamayı tercih ettiğini söyleyen genç oyuncumuz, bu durumun pozisyon zenginliğine de sebep olacağını söyledi. Bobo, Sadece Nobre ile değil forvette oynadığım bütün arkadaşlarımla gayet iyi anlaşıyorum. Bu da sahaya yansıyor ifadelerini kullandı.

Bobo, Ricardinhonun solda, Delgadonun da sağda oynamasının kendilerine ofansif anlamda güç kattığından da bahsederken, bunun daha iyi bir kurgu olduğunu düşündüğünü de söyledi. Klebersonun kariyerli ve büyük bir oyuncu olduğundan da bahseden golcü futbolcumuz, Klebersonun bize güç kattığını düşünüyorum dedi.

Şu anda çok iyi bir dönem geçiriyoruz. Amacımız Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkını kapatarak sezon sonunda şampiyon olmak şeklinde konuşan Bobo, gol kralı olmak gibi bir iddiasının bulunmadığını belirtti. Takımın başarılı olmasını ön planda tuttuğunu söyleyen Bobo, Ben de diğer arkadaşlarım gibi Takımın başarısı için mücadele ediyorum. Bütün çabam da bu yönde. Kişisel olarak favori oyun sistemim 4-4-2. Zaten bu şekilde oynuyoruz ve bundan çok memnunuz dedi.

Son olarak hakem hatalarından da bahseden Brezilyalı yıldızımız, Ben yapılan hataları futbolun içinde olabilecek normal hatalar olarak değerlendiriyorum. Hakemlerin zaman zaman yanlış kararları oluyor. Ancak bunların kötü niyetle yapıldığını düşünmüyorum şeklinde konuştu.

[URL=http://imageshack.us]

[URL=http://imageshack.us]

[URL=http://imageshack.us]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 643
favori
like
share
asya_kartal Tarih: 09.02.2007 08:01
sunum için çok teşekkürler arkadaşım... :5:
BLaCK-EaGLe Tarih: 08.02.2007 23:19
haber için saol eline sağlık kardişşşşş
kv_1903 Tarih: 08.02.2007 19:06
In$allah $ampiyon oluruz
besiktasli_1903 Tarih: 08.02.2007 17:58
Paylasım icin tesekkurler ellerine saglik
eems34 Tarih: 08.02.2007 17:02
vaay demek futbolculukda var bıraz :78:
Sehrazat Tarih: 08.02.2007 16:46
Paylasim icin tesekkürler ellerine saglik .
Ben seneler önce kizlar takiminda orta sag da oynamistim bilmenizi istedim. :85: