Kardeşlerim..

* MİSYONERLİK VE SAPIK TARİKATLAR *

* Etrafınızdaki tehlikeyi hissedebiliyormusunuz ?
Kapı kapı dolaşıp ayağımızın altını oyuyorlar. İnsanlarımızın zihinlerini bulandırıyorlar..


* Misyonerlik nedir ?
Misyonerlik deyince akla ilk önce Hristiyanlık gelir.Birinci amaçları Hristiyanlığı yaymak ve kendi dininden olmayan toplumları hristiyanlaştırmaktır.Eğer bu mümkün olmazsa; onları kendi dininden soğutmak, şüpheye düşürmek, ve sonraki nesiller yoluyla da tamamen dinlerinden döndürmektir.


* Misyonerlerin öncelikli hedefleri kimlerdir ?
Dini bilgilerden, milli ve manevi değerlerden yoksun, inanç olarak kendilerini boşlukta hisseden herkes ; Lise ve üniversite gençliği, problemli gençler, yoksul aile çocukları…Özellikle son zamanlarda Kürt ve Alevi vatandaşlar üzerinde yoğunlaşıyorlar, Aleviliğin İslam dışı olduğu yönündeki çıkışların arkasında da misyoner örgütler olduğu biliniyor.

* Misyonerler nasıl çalışırlar ?
Kapı kapı dolaşmak suretiyle amaçları için her türlü imkanları kullanıyorlar. Öncelikle Hristiyanlıkla ilgili broşür, dergi, kitap ve İncil dağıtıyorlar, insanların zihinlerini para, sosyal yardım, alkol, fuhuş, porno filmler ve kafa karıştıran sorular sormak suretiyle çelmeye çalışıyorlar..

* Misyonerlere karşı kendimizi nasıl koruyabiliriz.?
Misyonerlerin en çok istifade ettiği yol Müslümanların cehaletidir..O yüzden her Müslüman; İslam’ın inanç esaslarını, Allah Tealanın sıfatlarını, Peygamberlerin özelliklerini, namazın kılınışını, orucu, zekatı, haccı, haramları ve helalleri öğrenmek zorundadır. Unutmayınız ki misyonerlere ve diğer sapık tarikatlere karşı en büyük kalkanınız.

DİNİNİZİ İYİ BİLMENİZ VEDE YAŞAMANIZDIR
İSLAMI KİMDEN VE NEREDEN ÖĞRENDİĞİNİZE DİKKAT EDİNİZ !

* ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI DEMEYİN !
İSLAMI YOK ETMEK İÇİN ONLAR ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR..
PEKİ YA BİZLER ?
O HALDE HAYDİN GÖREVE !
UNUTMAYINIZ Kİ !
İSLAMDAN KOPAN HER MÜSLÜMANIN VEBALİ, BİZİM ÜZERİMİZEDİR. *

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 601
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 11.02.2007 05:28
konami gerçekten bu konu çok önemli son yıllarda hükümetin meclisten geçirdiği jet kanunlardan sonra özellikle bu tür faaliyetlerde bir artış oldu. artık her yerde mantar gibi misyoner evleri çoğalmaya başladı özellikle hazırladıkları zihin bulandırıcı sorular ve gitigde tırmanan bu milliyetçilik meselesini çok iyi kullanıyorlar.

insanlarımız okumaktan aciz gazetelerden bile sadece magazin ve spor bölümleri okunuyor. herkes önce kendinden sonra ise en yakınları ve giderek daireyi genişleterek bir şeyler anlatmalı anlatamasa bile örnek olmalıdır.

allah yar ve yardımcımız olsun rabbim bizlere bu konuda dertlenebilmeyi nasip etsin