Sevgilinizin parmak izinizi bir ömür boyu yanında taşımasına ne dersiniz? İşte değişik 14 Şubat hediyeleri...

Sevgilinizin parmak izinizi bir ömür boyu yanında taşımasına ne dersiniz? Şık ve fark yaratan tasarımlara imza atmasıyla ünlenen Ariş Pırlanta, parmak izini pırlanta ile bezeli göz kamaştıran bir mücevhere dönüştürüyor.

Aşk bir tutkudur. Pırlantalar ise bu tutkunun yansımasıdır. Ariş Pırlanta da, Sevgililer Gününe özel tasarladığı aşkı ve tutkuyu dile getiren tasarımıyla bu anlamlı günü farklı kılıyor. Ariş, Sevgililer Günü için parmak izini bir mücevhere dönüştürüyor. Parmak izinizi aldıktan sonra pırlanta ile bütünleştiriyor ve sonsuz sevgiyi simgeleyen şık bir kolye ve yüzük olarak sunuyor.

Sonsuz aşkı simgesi olan pırlanta yüzyıllardır sevgiyi en güzel dile getiren takı olmuştur. Aşka değer katan, onu ölümsüzleştiren ve yaşanan tüm özel anlara şahitlik eden pırlanta, Ariş’in fark yaratan bu tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Siz de sevgilinizin parmak izinizi hep üzerinde taşımasını ve kendini daha özel hissetmesini istiyorsanız, işte şık ve farklı bir hediye seçeneği. Sevgililer Günü’nde Ariş Pırlanta ile aşkınızı dile getirmek için Ariş mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 493
favori
like
share