Niğde Niğland Aquapark hakkında - Niğde Niğland Aquapark resimleri - Niğde Niğland Aquapark tanıtımı - Niğde Niğland Aquapark adres bilgileri - Niğde Niğland Aquapark iletişim bilgileri


Niğdelilerin de yaz aylarında serinleyip hoş vakit geçirebileceği bir aquapark mevcut. Niğland aquapark ayrıca havuzbaşı düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerinizde de sizlerle beraber.Çocuk havuzu yanında çeşitli kaydırakların bulunduğu Niğland Aquaparkta yiyecek-içecek çeşitlerinin bulunduğu kafeterya da yer almakta.

Dönüş saatleri 18:00 olan ücretsiz servisler, Bor’da Bahçeli Kahve Otobüs Durağından veya Niğde-Meydan Otobüs Duraklarından öğle vakti hareket etmekte.

Haftasonunu aile günü olarak değerlendirildiği Niğland aqua park pazartesi, çarşamba ve cuma baylara, salı ve perşembe ise bayanlara ayrılmış durumda. 0-6 yaş arasının ücretsiz faydalandığı tesisler 7-12 yaş arası için indirimlidir. Yetişkin ücreti ise 20 TL’dir.

Hava durumuna göre Mayıs-Eylül döneminde açık olan Niğde Aquapark hakkında direk merak ettikleriniz, yüzme kursları, üyelik ve güncel bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.

Niğde Niğland Aquapark adres ve iletişim bilgileri: (nigland.com)
Adres: Bor Sazlıca yolu üzeri 2. km Sazlıca Niğde
Telefon: 0 388 243 47 00

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2590
favori
like
share