Real Madrid'in başarılı savunma oyuncusu Fabio Cannavaro, bugün yaptığı basın açıklamasında, vatandaşı Antonio Cassano'yu savundu. Real Madrid'e geldiği günden beri bir türlü istenileni veremeyen ve teknik direktör Capello ile girdiği tartışmalar yüzünden adeta istenmeyen adam haline gelen İtalyan golcü Antonio Cassano'nun hala affedilmemiş olması, başta vatandaşı Cannavaro olmak üzere takımdaki birçok arkadaşını üzüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Real Sociedad maçında teknik direktör Capello'nun bir daha Real Madrid forması giymeyecek ifadelerini kullanmasına rağmen ilk 11'de şans verdiği Beckham'ın ardından Cassano'nun da affedilmesi ve takımdaki yerini alması gerektiğini ifade eden Cannavaro, "Cassano'nun bizimle olmasını çok isteriz.

Her gün antrenmanlara geliyor ve hafta sonlarını evinde geçiriyor. Şu an takımdan uzaklaştırılmış olması ve bu yaşadıkları hepimizi üzüyor ama kararları veren kulüp ve bize de saygı duymak düşüyor" dedi.

Önlerinde başta Şampiyonlar Ligi olmak üzere önemli karşılaşmaların olduğunu anlatan İtalyan yıldız, Real Madrid'li oyuncuları birlik olmuş olarak görmek istediğini, Beckham'ın affından sonra sıranın Cassano'ya geldiğine inandığını ifade etti ve, "Beckham'ın affedilmiş olması ve tekrar takımda yerini alması gerçekten mutluluk verici bir olay. Sonuçta hepimiz güçlü ve başarılı bir Real Madrid için mücadele ediyoruz" diye konuştu.

12.02.2007

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 471
favori
like
share
puslukurt Tarih: 12.02.2007 20:11
capello'nun kafasında var bir sorun devamlı arıza çıkarıyor.. :20: