Ben sadece sevmeyi istedim belki de sevilmeyi.Anlatamadım Şimdi burada oturmuş gidişinin hesaplarını yapıyorum.Her yer dağınık benim gibi.Belkide güzle düşen yapraklar gibi.Öylece kurumuş yere düşmüşüm birileri üstüme basmasın diye rüzgara yalvarıyorum ve oradan oraya sürükleniyorum.Sensiz yolumu bulamıyorum.işte Konuşamıyorum diye yazmışım defterime saat gidişini gösteriyor.

Senden sonra ortalığı toparladım ben bana eşlik etmedi.Öylece somurtarak oturdu köşesinde yooo ağlamadı inan ağlamadı.Sonra oturduk beste yaptım gidişine sözsüz, sözcükleri giderken yanında götürmüştün.Bana ne söyleyecek ne yazacak bir şey kalmamıştı.
Mucizelere inanmazdım senden önce giderken inancımı da götürmüşsün ya, en çok o içimi acıttı.Gidişler değilde, anlamsız sebepler üzüyor insanı.Gidişler bu kadar basit olmamalı diyorsun.Boşver o şarkıdaki gibi Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,Sen hiç SENsiz kalmadın ki Ama eminim Bensizlikte Sensizliği aratmayacak kadar mücadelesini sürdürüyordur beyninin tüm hücrelerinde.

Aradan zaman geçti sözcükler geri geldi.Beste şarkıya dönüştü.İçimde yine yeşermeye hazır çiçekler var Gelsen dönsen dediğim zaman geride kaldı.Herşey iken Hiçbirşeysin
Bak artık sende herkes gibisin.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 499
favori
like
share
SoN-GüL Tarih: 13.02.2007 20:31
Yüregine saglik canim

harikaydi ,tesekkürler
Gönülce Tarih: 13.02.2007 08:49
Gidişler değilde, anlamsız sebepler üzüyor insanı.

çok güzel yazı
umarım herkes gibi olmaz tüm sevilenler
emeğine sağlık canısı