Kullanımı zor bir renk olsa da, yükselen romantizm trendini yakalamak için siz de bir beyaz çanta edinin. Mazhar Alanson'un bir dönem dilinden düşürmediği "Şapkasız çıkmam abi" sözü, giyimine özen gösteren ve modayı yakın takip edenler için 2007 ilkbahar-yaz sezonunda "Beyaz çantasız çıkmam abi" olarak yeniden dillere yerleşecek. Stil sahibi olmanın olmazsa olmaz öğelerinden biri olan çantada beyazın hakimiyeti her markada ve tabii markasız yaşayamayan "ünlü"lerin üzerinde kendini göstermeye başladı bile. Moda
dergilerini yakından inceleyenler fark etmişlerdir. Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Britney Spears, Christina Aguilera, Jessica Simpson, Eva Mendes, Nicole Richie gibi stil ikonları özellikle büyük boyuttaki beyaz çantalarıyla hem gecelerin hem de gündüzlerin beyazlı kadınları olarak dikkat çekiyorlar.

Yelpaze çok geniş

"Sex and the City" dizisinin Manolo Blahnik marka ayakkabıları vazgeçilmez hale getiren başrol oyuncusu Sarah Jessica Parker'ın beyaz çantadan vazgeçmiyor olması da moda takipçilerine önemli sinyaller veriyor.

Beyaz çantada ünlülerin en çok tercih ettiği marka olarak ise Balenciaga ön plana çıkıyor. Ancak Chanel, Louis Vuitton, Versace, Dior, Longchamp, Sonia Rykiel gibi birçok yabancı marka da 2007 ilkbahar-yaz koleksiyonunu beyaz çantalarla donattığından "ünlüler"in seçim yelpazesi oldukça geniş.

Türk markaları da kolları sıvadı ve yeni sezon için çeşit çeşit ve boy boy beyaz çanta üretimlerini çoktan tamamladı. Matraş'tan Desa'ya, Derimod'dan, Mango, Zara ve Top Shop'a sayısız markanın vitrinlerinde yakında dizi dizi beyaz çantalara rastlayabilirsiniz.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 434
favori
like
share