[COLOR=coral]Kaç gidişe dayandı bu yürek kaç terk edilişe katlandı. Kaç yangında yandı kaç kere yaralandı hep dayandı hep direndi. Ama bir senin gidişine alışamadı olmayışına dayanamadı. Pes etti yüreğim senden sonra vazgeçti yaşamaktan. Senli günler hayal ederken bu köhne dünyada şimdi iliklerime kadar sensizim. Ne bir haber ne bir selam her şeyi aldın benden.

Sen benim nefesimdin yaşam kaynağımdın. Boğuluyorum şimdi sen yoksun nefes alamıyorum her şeyimi aldın giderken. Bumuydu bana verdiğin değer bumuydu beni önemsemek düşünmek, hani üzülmeme dayanamazdın istemezdin ağlamamı peki nerde şimdi ellerin silsene eskisi gibi gözyaşlarımı bana sarılıp teselli etsene beni her şey düzelecek deyip. En azında yalandan da olsa bir arayıp iyi misin diye sorsana neden aramıyorsun neden her şeyimle çıkardın beni hayatından. Ne yaptım ben hiç olmayı hak edecek. Nerde kaldı senin iyi yüreğin vefan dostluğun nerde kaldı. Onca yaşanan güzel günler hatırına bumu olmalıydı.

Neyse ne desem boş artık aramasan da olur. Nasıl olsa mutlusun sen şu anda yeni aşkınla nasıl olsa gülüyorsun eğleniyorsun kendince biri ölmüş uğruna sanane. Bir hayatı yıkmışsın ellerinle önemlimi ki vicdan azabı çekmezsin ki sen çekemezsin ki. Üzülmezsin ki sen benim kadar bu gidişe istediğin buydu senin. Sevin şimdi gittim ben ve ölüyorum bir köşede sırf sen mutlu ol diye.

Kaldıramadın çok sevilmeyi beklide suç bende sana hak ettiğinden fazla verdim değeri. Ömrüm yerine koydum seni dünyam yaptım beklide hiçbir şeydin. Ama ben seni her şey yaptım yukarda Allah var ben ondan sonra sana taptım. Belki de bundan kaçtın çok sevilmek değer verilmek sana göre değil. Sen kovalamaya alışmışsın sevmeyenin peşinden gitmeye değersiz görülmeye ilgilenilmemeye sen maceraya tutulmuşsun ölümüne sevilmek sana göre değil. Ölümüne sevgilere inanmazsın sen sevgi geçicidir sende. Sen tutkuya âşıksın.

Umarım bulur zavallı yüreğin aradığını bir gün. Tabi ne aradığını biliyorsa. Ama şunu unutma benden bir tane daha çıkmaz karşına. Olduğundan fazla değeri kimse vermez sana bir sözüne dünyayı sermez ayaklarına, benim kadar ilgilenmez kimse seninle ilk sırada olmazsın hep ikinci sırada kalırsın başkaları için önce bir şeyler gelir sonra sen kimse her şeyden önce tutmaz seni benim gibi. Ne söylediğini gözlerinden anlamaz değer vermez düşüncelerine benim kadar. Hastalanırsın bir kuru geçmiş olsun ilaç aldınmı olur cevabın, benim gibi deli olmaz başkası başında içi erimez sen hasta olunca.

Kimse uğraşmaz bir gülüşün için kimse cebindeki son parayla gül almaz sana mutlu olasın diye. Sürprizler hazırlamaz sana benim gibi. Kimse sana kitap yazamaz sayfalarca anlatamaz benim gibi seni. Gözyaşlarına ortak olmaz kimse sen ağlıyorsun diye ağlamaz durduk yere. Kapında sabahlamaz özleminden kimse camlarına bakıp iç geçirmez. Her dakika düşünmez acaba iyimi morali bozukmu hastamı diye. İyiliğini düşünmez benim kadar geleceğinle ilgilenmez içten. Benim kadar kimse masum bakmaz sana yüreğini temiz görmez bir ufak hatanda harcarlar seni adını kötüye çıkarırlar benim kadar kimse anlamaz seni. Benim kadar kimse beğenmez her halini hayran olmaz güzelliğine.

Ve benim gibi kimse uğruna ölmeyi göze alamaz unutma. Kısacası benim gibi seven zor bulursun bir daha. Sakın bana yaptığın hataları başkasına yapma üzülürsün aldanırsın. Hatalarını örtmez kimse unutma kullanırlar yanlışlarını. Harcanırsın olmayacak dillerde.

Her şeye rağmen candın candan öte, kandın damarda akan, nefesimdin ama öylece gittin bitirdin her şeyi tek kalemde. Git aramasanda olur artık beni bir gün anlarsın belki çektiklerimi belki anlarsın değerini sevilmenin. Bir gün sevgisiz kalacaksın yüreksiz bir gün kimsesiz kalacaksın bu dünyada yanında olanlar anlamayacaklar seni benim kadar işte o zaman sızlasın yüreğin ben geleyim aklına seni nasıl sevdiğimi ve buna karşılık senin beni hiçe sayışın gelsin. Sadece o zaman ağlasın güzel gözlerin o zaman sızlasın taş kalbin o zaman anla bir zamanlar ne kadar çok sevildin…

Benim Olmayan Sevdiğime..

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 509
favori
like
share
Serendipity Tarih: 05.03.2007 08:42
Yüregine saglik özlem kimse kimsenin canını bu kadar yakmaz inşallah
DusTy! Tarih: 04.03.2007 18:38
Ellerine sağlık Ablacım harika
SoN-GüL Tarih: 04.03.2007 17:15
Kaç gidişe dayandı bu yürek kaç terk edilişe katlandı. Kaç yangında yandı kaç kere yaralandı hep dayandı hep direndi. Ama bir senin gidişine alışamadı olmayışına dayanamadı. Pes etti yüreğim senden sonra vazgeçti yaşamaktan.Yüregine saglik özlem harikaydi
milkboy Tarih: 03.03.2007 20:12
fazlasıyla sarsıcı bir yazı teşekkürler