2007 İlkbahar modasında elbiseler koyu ve açık pastel tonlarda, mini ve kiloşlu modellerde hazırlandı. Çantalar büyük ve süslü, ayakkabılar ise parlak taşlı ve kumaş bağcıklı.. 2007 İlkbahar modasının en güçlü rengi buzlu çilek rengi, kayısı sarısı, gümüş ve mavi. Parlak mavinin bu yıl ki renkleri daha genişleyecek. Soft şerbet renginin üç boyutlu renkleri de henüz geliştirildi. 2007 kombinasyonlarında keskin moda renkleri de bulunuyor. Tek renk koyu deniz mavisi veya kırmızı renk üzerine siyah ve beyaz baskılar yapılabilir. Krem, gri, bej yumuşak pastel pembe, pastel limon, açık mor, lila, çilek kırmızısı, kahverengi, zeytin yeşili ve petrol mavisi 2007'nin favori ilkbahar renkleri arasında yer alıyor. Fondaki renkler de pembe, gümüş grisi, krem, lemon, kayısı ve buz beyaz...

Elbiseler...
Deniz yeşili, buz pembesi, krem renkli şifon elbiseler bu yıl çok moda olacak. Moda renklerde parlak ve saten kumaşlardan hazırlanmış salaş, mini etekli gece elbiseleri de moda... Bunun yanı sıra elbiselerde deniz mavisi, koyu yeşil, mor gibi zıt koyu renklerde yatay kalın çizgiler, geometrik desenler kullanılacak. Eteklerde diz üzeri ve diz seviyesinde kiloş modeli hala devam edecek... Spor giyimde kumaş pantolonlar tek renk ve bol dökümlü, rahat olacak. Üzerine üst üste giyilen pastel renklerde penye kazaklar giyilecek.

Ayakkabılar...
Efsanevi ayakkabı ve çantalar kolayca yeniden modaya uygun hale getirilebilir. Elbisenizi tamamlayan ayakkabızın değerini asla küçümsemeyin. İlkbahar / Yaz 2007 dönemi ayakkabı modasında hafif dans ayakkabıları, yüksek topuklu, tokalı ayakkabılar, mücevherli sandaletler podyumlarda sergilendi. Bu sezon kurdelalı etekler, ayağa dolanan kumaş bağcıklı veya mücevherle süslenmiş ayakkabılar ile giyilebilir. Ayakkabılar ayrıca, romantik çiçek desenleri, pul ve taşlarla da süslü olacak. Keten, saten, sıvılaştırılmış gümüş, bitki özlü kumaşlardan yapılan ayakkabılar, 60'ların çiçek desenleri, çizgili metaryaller, hayvan baskıları ya da deri metaryalleriyle süslendi. İlkbaharda ayakkabılar pırıltılı ve farklı kumaşlarla bezenmiş olarak dikkat çekici olacak.

Çok yüksek ayakkabılar...
Kısa boylu, balık etli kadınlar dışarıda daha iyi görünmek için yüksek topuklu ayakkabıları tercih eder. Kışın oldukça moda olan yüksek topukların parlak renkli tasarımları yine gözde! Bir çok topuklu ayakkabı, ip, sıralanmış boncuk, parlak taş ve en parlak derilerden hazırlandı. Diğer taraftan tokalı ayakkabıların yerini kayışlı ayakkabılar aldı.

Boyalı ve baskılı ayakkabılar
Bir çok kadın çok süslü ayakkabıları veya sandaletleri sever. Bu sezonun ayakkabıları, mevsime özgü ve hayvan baskıları, çizgiler, benekler ve çiçekler ile süslendi.

Çantalar
2007 ilkbaharında çantalar kesinlikle büyük. Kısa saplı ve dikdörtgen boyutlarda çantalara alışın. Geçen sezonun büyük çantları modacılar açısından orta olarak değerlendirildi ve daha büyük çantalar vitrinlerde yerini aldı. Büyük çantalarda kadınların önemli evraklarını ve kartlarını bulmaları zor olacağından modacılar, daha küçük boyutta çantalar tasarladı. Küçükler büyük çantanın içinde rahatlıkla taşınabilecek. İlkbahar 2007 çanta materyalleri çeşitlendi. Parlak ve sade çantalar, gösterişli kumaş, örgü çantalar dikkat çekiyor. Çantalarda kumaş kullanımı da oldukça yaygın.. Saman, rafya, kamış, örgü çantalar yaz için mükemmel.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 622
favori
like
share