Solhan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Hakkında - Solhan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Tanıtımı - Solhan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Erişim BilgileriSolhan Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Bingöl Solhan'da hizmet veren bir merkezdir. Solhan Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi kursiyerlere meslek öğretmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim verilen meslek alanları:
Tesviyecilik, metal işleri, Kıymetli taş ve metal işletmeciliği, tesisatçılık, elektrikçilik, motorculuk, elektronik, dökümcülük, modelcilik, döşemecilik, ağaç işleri, matbaacılık, terzilik, berberlik, sereamikçilik, cam işletmeciliği, tekstil, halıcılık, ayakkabıcılık, dericilik, otelcilik, yiyecek hazırlama ve pişirme, konfeksiyon, yapıcılık, fotoğrafçılık, taşçılık, plastikçilik, karosercilik, tekne imalatçılığı, saatçilik, çiçekçilik, kuru temizleme, avizecilik, reklam tabelacılığı, satış elemanlığı, anahtarcılık, kağıt işletmeciliği.

Bingöl Solhan Solhan Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi eğitimi verilen meslek dalları hakkında aşağıdaki telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: BİNGÖL / SOLHAN
Adı: SOLHAN MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ
Adresi: Solhan Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Telefon Numarası: 4267112240
Faks Numarası: 4267112652

webrehberi.biz

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 381
favori
like
share