Birçok Bayan Güzel Olmak Nefesleri Kesmek Için Başvurmadiği Yol Kalmamiştir.oysaki Bu Güzellik Bir Kaç Ipucu Ile Güzel Ve Estetik Bir Makyajdan Geçer

Krem şeklindeki Fontotenden Yüzünüze Bir Parça Sürüp Parmak Uçlarinizla Yüzünüze Yedirin.fontotenin üzerine Kesinlikle Pudra Sürmeyin.
Göz Makyajina Başlamadan önce Göz Kapağinizin çevresine Yüzünüze Sürdüğünüz Fontotenin Bir Ton Açik Başak Bir Fontoten Sürün.göz Altina Biraz Pudra Sürün
Kaş Altindan Kirpiğe Kadar Uzanan Kemiğe Açik Renk Ve Işiltili Bir Sivi Göz Farini Parmaklarinizla Yayin.yüzünüze Sürdüğünüz Pudradan Bu Bölgeyede Uygulayin.ince Bir Firçayla Göz Kapaklariniza Açik Bej Tonlarinda Far Sürün.
Elmacik Kemiklerinize Gül Renginde Allik Sürün.alliğinizin Son Derece Hafif Olmasina Dikkat Edin.
Kirpiklerinizi Kivirin Ve Yalnizca üst Kirpiklerinize Rimel Sürün.kirpikleri Belirginleştirmek Için Ince Bir Firçayla Siyah Göz Farini üst Göz Kapağinizin Uç Kismina Sürün.
Dudaklarinizin Etrafina Doğal Renkte Bir Dudak Kalemi Sürün.dudaklarinizin Renginden Yalnizca Bir Ton Koyu Olmasi Gerekiyor.dudak Içinide Açik Renkte Bir Ruj Veya Parlatici Ile Boyayin.
Son Olarak Kaşlarinizi Bir Kaş Kalemi Ile Renklendirin Ve Kaş Firçasi Ile Tararyin

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 462
favori
like
share
NeV-BaHaR Tarih: 16.03.2007 20:00
çok güzel fikirler bunlar ama bunu yaparsam ben dışarı çıkamam utanırım :67:ama evde denemek için yapıcam :78: