Erkekleri korkutan cümleler

Bir erkeğin sevgilisinden asla duymak istemediği şeyler vardır. Örneğin Alışverişe gidelim mi? sorusu ya da Tıpkı babam gibi davranıyorsun cümlesi beraber olduğunuz erkeği çileden çıkartabilir. İşte size sevgilinizin duymaktan korktuğu diğer cümlelerden örnekler

"Düşündüm de"
Kız arkadaşınız bu kelimelerle başlayan bir cümle kuruyorsa bilin ki mevzu ciddidir. Bu cümle çeşitli şekillerde tamamlanabilir. Örneğin: Düşündüm de neden beni seviyorsun? ya da Hiç geleceğimizle ilgili birşeyler düşündün mü?

"Adam gibi davran"

Erkekliğinizin sorgulanması kadar acı verici birşey yotur herhalde. Onu utandırmak için istediği şeyi yapabilir ya da ona dırdır yapmamasını söyleyebilirsiniz.

"Ailem seninle tanışmak istiyor"

Bu cümlenin iki anlamı olabilir:

1-İlişkiniz ciddi bir boyuta gelmiştir
2-Kızın ailesi sizi incelemek istemektedir

Tek yapmanız gereken sevgilinizin babasının kesici aletlleri olmaması için dua etmek.

"Eski sevgilim böyle yapmazdı"

Onun yanında hiçbir zaman eski sevgilinizden bahsetmediniz ama o bahsediyor ve sizi terkettiği adamla karşılaştırıyor. Hemen kendinizi koruyun diyoruz!

"Ne düşünüyorsun?"

Kadınlar meraklıdır. Erkeklerin herşeyini bilmek ister. Fakat erkekler kendileriyle ilgili herşeyi açığa vurmayı sevmez, sessiz kalmayı tercih eder.

"O kızı beğendin mi?"

Sizi yanınızdan geçen nefis sarışına bakarken yakaladı. Beğenmedim derseniz yalan söylediğinizi anlayacak. "yok ya çok kısa boylu " gibi bir cümle sizi bu zor durumdan kurtarabilir.

"Bende bir değişiklik farkettin mi?"

Eğer farketmediyseniz başınız belada. Cevabınız geciktikçe sinir kat sayısı daha da yükselecektir. Saçın harika olmuş dediğinizde eğer tespitiniz yanlışsa yeni aldığı küpeleri hırsla yere fırlatması olası bir davranış.

"Arkadaşım evleniyor/hamile"

Masum bir cümle gibi duruyor. Fakat bunu söylerken sesindeki hüznü fark ettiniz mi? Bu noktada aslında size Biz ne zaman evleneceğiz? diye sormak istiyor. Fakat size hamileyim diye gelirse size şans dilemekten başka yapacağımız birşey yok.

"Konuşmamız lazım"

Bu cümlenin arkasından asla güzel bir cümle gelmez. Bu dört lanetli kelime birleştiğinde ilişkinizle ilgili bir sorun var demektir. Ya size ayrılmak istediğini söyleyecek. Ya da ilişkinizin onu tatmin etmeyen yanlarından bahsedecek. Aman dikkat!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 740
favori
like
share
yeliz_ Tarih: 11.09.2007 13:57
beğenddim eline sağlık cnm
BERDEVAM Tarih: 20.03.2007 23:55
zamanla öğreneceğiz galiba smilıes kullanmayı........
BERDEVAM Tarih: 20.03.2007 23:54
ben bu cümleleri kullanmam bile ama neden korkuyor hala çözebilmiş değilim....... gülen adam yapmak istedim ama daha acemiyim ya başaramadım arkadaşlar alınmazsanız bu şekil güleyim bari kendi yazdığıma.....hehehehehehehehehehe....
NaZ Tarih: 20.03.2007 11:40
"O kızı beğendin mi?"

Sizi yanınızdan geçen nefis sarışına bakarken yakaladı. Beğenmedim derseniz yalan söylediğinizi anlayacak. "yok ya çok kısa boylu " gibi bir cümle sizi bu zor durumdan kurtarabilir.

yermiyim ben bunu :46:
Leonora Tarih: 20.03.2007 08:42
"Arkadaşım evleniyor/hamile"

aslında hiç de masum bi cümle değil...
ben genelde...benim kuşaktakiler doğurdu bilem derim

teşekkürler paylaşımın için SU-PERISI