Orjinal Adı: TMNT

Yönetmen: Kevin Munroe
Seslendirenler: Chris Evans, Sarah Michelle Gellar, Mako, Kevin Smith, Patrick Stewart, Laurence Fishburne

Senaryo: Kevin Eastman, Peter Laird, Kevin Munroe
Sanat Yönetmeni: Simon Murton
Müzik: Klaus Badelt
Kurgu: John Damien Ryan
Tür: Animasyon - Macera
Süre: 104 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: Medyavizyon

Gösterim tarihi: 23 Mart 2007

[COLOR=burlywood]Editörün Notu: Son maceralarında düşmanları Shredder ı öldürdükten sonra birbirlerinden kopan NİNJA KAPLUMBAĞALAR, tekrar bir araya geliyorlar.

Konu: New York ta garip olaylar yaşanıyordur. Hızla oradan oraya sıçrayan gölgeler, ortaya çıkan garip yıldız haritaları ve şehre saldırılar düzenleyen yaratıklar herkese korku salmıştır. Acaba zengin endüstri imparatoru Max Winters ın bu işlerde parmağı var mıdır?

Son maceralarında düşmanları Shredder ı öldürdükten sonra birbirlerinden kopan NİNJA KAPLUMBAĞALAR, hayatlarını kazanmak için ayrı ayrı yollara sapmışlardır.

Leonardo, ustaları Splinter ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmış, ancak bilinmeyen bir yerde inzivaya çekilerek geri dönmemiştir. Raphael gece olduğnda adi suçluların peşine düşen başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo partilerde çocukları eğlendirmeye başlamış, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştır.

Tüm bunlar olurken, usta Shredder New York ta gerip olayların başgösterdiğini fark eder. Bir teknoloji şirketinin sahibi olna zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalmış bir orduyu tekrar hayata geçirip tüm dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Üstelik, kaybettiği ustası Shredder ın izinden giden Karai ve Foot Klan ın da desteğini yanına almıştır.

NİNJA KAPLUMBAĞALAR; tekrar bir araya gelip kötülere karşı tek yumruk halinde savaşabilmesi için, eski dostları April ve Casey Jones un da desteğine başvuracaktır.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 521
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 20.08.2007 16:28
paylaşım için teşekkürler
SoN-GüL Tarih: 23.03.2007 19:22
Cocuklarin oldugu kadar büyüklerinde büyük bir zevkle

izledigi filmlerden.tesekkürler