[COLOR=coral]Orjinal Adı: Meet The Robinsons

Yönetmen: Stephen J. Anderson
Seslendirenler: Angela Bassett, Tom Selleck, Harland Williams, Laurie Metcalf, Adam West

Senaryo: Jon Bernstein, Michelle Spitz, Don Hall, Nathan Greno, Aurian Redson
Sanat Yönetmeni: Robh Ruppel
Müzik: Danny Elfman
Tür: Animasyon - Macera - Komedi
Süre: 102 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: UIP

Gösterim tarihi: 30 Mart 2007

[COLOR=tomato]Editörün Notu: Ailenizin farklı olduğunu düşünüyorsanız Robinson Ailesiyle tanışana kadar beklemelisiniz. Onlar, herşeyin mümkün olduğu büyüleyici gelecekten gelen bir ailedir.

Konu: Meet the Robinsons ;ta teknolojik araç gereçlere tutkuyla bağlı olan ve o güne kadar tanımadığı ailesini bulma umudunu hiç kaybetmeyen Lewis adlı dahi bir çocuğun öyküsü anlatılır. Ancak Lewis in çıktığı yolculuk, onu aklına hayaline gelmeyen bir yere, imkansız kavramının sözlüklerden çıktığı geleceğin dünyasına götürecektir.

Wilbur Robinson adlı esrarengiz bir yabancıyla tanışmasından itibaren Lewis in zaman yolculuğu başlar. Bu yolculuk sırasında başka hiçbir aileye benzemeyen bir aileyle; geleceğin dünyasının Robinson ailesiyle karşılaşır. Robinson ailesinin üyeleri ele ele vererek Lewis in limitsiz potansiyelini ve benliğinin derinliğindeki sırları keşfetmesine yardımcı olurlar. Ancak bu inanılmaz yolculuk sırasında şeytana bile şapkasını ters giydirecek kadar kötü ruhlu bir düşmanla çatışmak zorunda kalacaktır. Bu düşman, Lewis ;in evine gidiş yolunu çalan şeytan ruhlu Şapkalı Adam Bowler dan başkası değildir.Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 706
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 20.08.2007 16:29
Paylaşım İçin Sağol Eline Sağlık..
SoN-GüL Tarih: 23.03.2007 19:19
Yüregine saglik canim

tesekkürler
okanoo28 Tarih: 23.03.2007 14:19
animasyona da dökmüşler bu robinsonları sonunda..

teşekkürler özlem