[COLOR=coral]Google Earth, programda yer alan ve tepkilere neden olan Diyarbakır ile ilgili içeriğin, Google}ın görüşlerini temsil etmediğini açıkladı.

Google Earth adına Mmd Halkla İlişkilerden yapılan açıklamada, Google Earth programının, online harita ve coğrafi resimleri keşfetmek isteyen insanlar için harika bir araç olduğu belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

}}Bu servisimize yeni eklediğimiz özellik, web}de mevcut bilgi, yorum ve analizlerin Google Earth görüntüsü ile eşleştirilerek yayınlanmasına olanak sağlamaktadır. Söz konusu içerik Google tarafından yaratılmamış ve Google}ın görüşlerini temsil etmemektedir. Internette yaygın olan bu içerik ile ilgili insanların tepkilerini anlıyoruz. Ancak Google olarak misyonumuz, dünya genelindeki bilgiye herkesin erişebilmesini sağlayabilmektir.}}

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 595
favori
like
share
behsat Tarih: 24.03.2007 19:33
TEpkilerimizi anlasalardı bu iğrençliği düzelteceklerini söylerlerdi. Ezelden beri Türk toprağı olmuş bir yerin "Türkler tarafından işgal edilen" diye açıklanması, dünya genelinde herkesin bilgiye erişmesi değil, tüm dünyanın yanlış bilgilendirilmesidi

artık yapılacaklar az el mecbur :16:
XX_Lord Tarih: 24.03.2007 14:51
TEpkilerimizi anlasalardı bu iğrençliği düzelteceklerini söylerlerdi. Ezelden beri Türk toprağı olmuş bir yerin "Türkler tarafından işgal edilen" diye açıklanması, dünya genelinde herkesin bilgiye erişmesi değil, tüm dünyanın yanlış bilgilendirilmesidir.
Alternatifi olsaydı bi daha kullanmazdım goooogle ı :16: