Kimlik hırsızlığına karşı kendinizi korumak ister misiniz? Bu program kimlik hırsızlığına karşı kendinizi korumak için oturum açma bilgilerini ve parolaları depolayarak çözüm sunan bir yazılımdır.

Eğer tüm erişim noktalarınızın parolalarını ve giriş bilgilerini hatırlamada sorun çıkıyorsa, kimlik hırsızlığı karşısında kendinizi korumak amacıyla bu bilgileri güvenle koruyup ve depolamanız gerekebilir.

Bir veritabanı ağacı içinde girişleri depoladığı için arama ve yönetmek çok kolaydır. Erişmek istediğiniz bir siteyi ziyaret ettiğinizde, sistem tepsisinde duran programa tıkladığınızda bölüm içinden de o siteyi seçtiğinizde o sitenin giriş bilgilerine ulaşmış olursunuz.

Program ABD Savunma Bakanlığı tarafından da kullanılan, onaylanmış askeri-derece şifreleme sistemini kullanır (AES: Advanced Encryption Standard- Gelişmiş Şifreleme Sistemi, 256 bit)

Programın içinde bulunan güçlü şifreleme yapısıyla parola üretimi de sağlanabilir. Program depoladığı dosyaları görünmez yapmaz ve herhangi birine erişilebilir. Fakat programı açmak için kendi oluşturduğunuz bir kullanıcı adı ve şifresi olduğu için sadece o şekilde programın veritabanına ulaşabilirsiniz.

Özellikleri
# Tüm eriştiğiniz parola ve girişleri depolayabilir
# Tam özelleştirilebilir alan yapısı
# Dosyaları programın içinde düzenli bir şekilde depolayabilir
# Güçlü parola üreteci
# WindowsXP tasarımlı
# Sınırsız depolama
# Veritabanı yedekleme, şifre değiştirme ve düzenleme
# Program Windows 98/2000/ME/NT 4.0/XP de çalışır ama tavsiye edilen sistem 2000 ve XP'dir.

Yenilikleri
# SecureSafe Pro daha kolay ve kullanışlı hale getirildi.
# Flash bellekteki yerel bilgileri kaydetmeye olanak sağlandı.
# "SecureSafe.key" dosyasını oluşturarak programı başlatır olabilir.
# Ayarları kontrol eder ve sistemdeki görevlerini yerine getirir.
# Dikkatli bir şekilde kullanıcı adını hatırlanmasına yardım eder.


Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 90 gün


[URL=http://www.securesafepro.com/download/securesafepro_setup.exe]DOWNLOADNot: Ürünün fiyatı 32$'dır. Satın almak için [URL=http://www.securesafepro.com/checkout.php?product=securesafepro&quick=yes]buraya tıklayınız.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 463
favori
like
share