[COLOR=#c0ccf4]


Email Generator, doğrudan posta sunucularından e-posta adresi üretme ve bulma programıdır. Program e-posta kimlik bilgileri üretip, doğrulama için sunucuya gönderir. Özel bir SMTP sunucuyla bağlanır ve listedeki e-posta adreslerinin geçerliliğini sorgular. Program ileti göndermez. Sadece e-posta adreslerinin geçerli olup olmadığını sunucuya bildirir.

Bu yazılım sayesinde iyi bilinen e-posta sunucularının birçoğundan e-posta adresi alabilir ve ayrıca tüketici adres indeksi oluşturmak için de kullanabilirsiniz.
Hotmail, AOL, Yahoo gibi bilinen e-posta sunucularından sorgulama yapabilir.

Email Generator ile ürün tanıtımları için çeşitli adreslere pazarlama ya da reklam amaçlı gönderilecek e-posta listeleri oluşturulabilir.

Programın arayüzü ve kullanımı basit olduğundan ve karmaşık ayarlama durumu içermemesi sayesinde kolay kullanım sağlar. Basit bir şekilde posta sunucu adresleri seçip (Hotmail, Yahoo gibi) daha sonra e-posta uzunluğunu da belirttikten sonra arama yapabilirsiniz. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, programın internete çıkışına izin vermelisiniz).

Ardından yazmış olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda e-posta adresleri üretilmeye başlanır. Program penceresinde kuyruktaki e-postalar, geçerli e-postalar gibi sonuçlar gösterilir.

Özellikler
# Doğrudan, bilinen SMTP sunucularından üretir ve geçerli e-posta adreslerini doğrular.
# Çoklu iş yapma özelliği sayesinde aynı anda arama yapabilir.
# Sonuçları düz metin dosyasına gönderebilir.
# Profesyonel kullanıcı arabirimi.
# Kolay kullanım, kolay kurulum.
# Hotmail, MSN, Yahoo, AOL, Sify'de arama yapabilir.
# Yerel bilgisayarınızın DNS sunucularını otomatik bulur.

Kısıtlama:
# Her defasında 10.000'den fazla arama yapmaz.
# Arama sonuçları kaydedilmez.
# 9 kullanım ya da gün.

Programın tam işlevli lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.


[URL=http://www.emailsmartz.com/downloads/trialGenerator.exe]DOWNLOAD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 751
favori
like
share