[COLOR=#c0ccf4]


E-mail Tarantula, profesyonel e-posta çıkarma aracıdır. Uygulamanın güçlü yapısıyla internetten e-posta adresleri çıkartabilirsiniz. Program sayesinde internetten e-posta sorgulaması yaparak, çıkan sonuçlar doğrultusunda e-postaları toplayabilirsiniz. Kullanıcı tanımlı anahtar kelime ya da e-posta adresi girilmesiyle arama başlatılıp, çıkan sonuçlar listelenir. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz).

Program birden fazla arama motoru (Hotmail, MSN, AOl gibi) içinde arama yaparak bunların veritabanını araştırıp, belirlediğiniz anahtar kelime ya da e-posta adreslerini bulmaya çalışır. Ayrıca herhangi bir kelime girerek genel arama yapabilirsiniz.

Kolay kullanımlı yapısıyla ve basit ayarlamalar sayesinde kolay arama yapabilir ve çıkan sonuçları depolayabilir. Ayrıca bulunan sonuçlara sağ-tuşla tıkladığınızda sonucun kaynağı olan arama motoruna ulaşır ve ayrıca 'Send Mail' ile posta istemciniz üzerinden e-posta yollayabilirsiniz.

Arama seçeneklerinden derin arama, bir sayfada gösterilecek sorgu sayfası gibi ayarlamaları düzenleyebilir ve vekil sunucu ayarlaması yapabilirsiniz.

Özellikler
# Google, MSN, AOL, AskJeeves, Mamma, HotBot, Lycos, Netscape arama motorlarında arama yapabilir.
# Girmiş olduğunuz herhangi bir kelimeyi geniş ağ içinde arama yapabilir.
# Arama motorları içinde, haber gruplarında, web dizinlerinde arama yapabilir.
# Çoklu iş görme yoluyla aynı anda 500'e kadar e-posta çıkartması yapabilir.
# Eş/benzer e-posta adreslerini kaldırabilir.
# Arama düzeni için çeşitli ayarlar kurulabilir.
# Kolay kullanımlı arayüz.

Kısıtlama
# Çıkan sonuçlar kaydedilemez.
# 9 kullanım/ya da gün.

Programın tam işlevli lisanslı fiyatı ise 59.95$'dır.


[URL=http://www.emailsmartz.com/downloads/trialTarantula.exe]DOWNLOAD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 733
favori
like
share